Orange odpowiada Plusowi na reklamę - Baśka wraca do Neostrady

wat
26.09.2013 11:54
 Orange odpowiada Plusowi na reklamę

Orange odpowiada Plusowi na reklamę

"Ten nowy to krótkodystansowiec i podobno ma małego transfera" - tak Serce i Rozum przekonują Baśkę, by zrezygnowała z internetu Plusa i wróciła do Neostrady. To odpowiedź Orange na ostatnią reklamę Plusa, którą zresztą Orange zaskarżyło do sądu.
Filigranowa brunetka stoi zasmarkana w drzwiach mieszkania i płacze. Przed nią Serce i Rozum pytają, dlaczego w ogóle odeszła od tamtego (który używał Neostrady). "Przecież cię nie ograniczał i dawał poczucie stabilizacji, mogłaś ściągać, co chciałaś, ile chciałaś" - przekonują. I dodają kilka uwag o tym nowym (internecie Plusa), który ma m.in. "małego transfera". Na końcu reklamy dowiadujemy się, że Baśka wróciła do do Neostrady.To odpowiedź na reklamę Plusa sprzed miesiąca, w której Basia odeszła od swojego byłego używającego Neostradę i sama wybrała internet w Plusie. Plus wykorzystał w niej wyniki badania szybkości internetu przeprowadzone Speedtest.pl.A Orange zanim stworzyło swoją odpowiedź-reklamę, zareagowało wnioskami o zabezpieczenie roszczeń, czyli wstrzymanie emisji reklam, w kilku sądach rejonowych.

W czerwcu tego roku Orange Polska miał 14,947 mln klientów, z czego 2,317 mln korzystało z Neostrady. Polkomtel miał w tym czasie 13,98 mln abonentów.

PYTANIE Co sądzisz o odpowiedzi Orange?

  • Ich reklama jest dużo lepsza niż reklama Plusa.
  • Obydwie reklamy są słabe.
  • Ta reklama jest dobra, tylko po co te pozwy?
  • Poza Basią nie ma w tej reklamie nic ciekawego.
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Oceniono 13 razy 9

    Uwielbiam reklamy z sercem i rozumem. Jedne z niewielu na prawdę śmiesznych i na poziomie. Szkoda, że jakość usług zupełnie nie pasuje do tego ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane