Tesco wchodzi do internetu. Uruchamia e-sklep dla warszawiaków

Sieć hipermarketów Tesco uruchomiła w Polsce sklep internetowy. Na razie zakupy realizowane są na terenie Warszawy. Za towary nie można płacić gotówką.
Ceny podawane w serwisie Tesco Ezakupy są orientacyjne. Faktyczny koszt zamówienia naliczany jest według stawek z dnia dostawy. Jeśli zamówiony przez nas produkt jest niedostępny, Tesco przywiezie nam zastępczy produkt w podobnej cenie. Nie musimy go jednak kupować, a możemy zostawić dostawcy podobnie jak i towary droższe od zamawianych. Mamy też możliwość rezygnacji z odbioru towaru, jeśli naszym zdaniem jego jakość nie jest zadowalająca.

Płatność uregulować można przez internet bądź przy odbiorze za pomocą karty. Gotówką płacić nie można - jak twierdzą przedstawiciele firmy - ze względów bezpieczeństwa. Na razie nie ma też możliwości realizowania bonów i kuponów Clubcard, kupując przez internet, za zakupy dostaniemy jednak punkty programu lojalnościowego.

Tesco nie jest pierwszą siecią hipermarketów, która wchodzi z e-zakupami do Polski. Od połowy ubiegłego roku usługę taką świadczy francuski Auchan.

Rozważasz kupowanie żywności przez internet?
Więcej o:
Komentarze (13)
Tesco wchodzi do internetu. Uruchamia e-sklep dla warszawiaków
Zaloguj się
 • dvla

  Oceniono 22 razy 12

  ale qrwa rewolucja, w Wielkiej Brytanii Tesco już dawno sprzedaje w ten sposób od ponad 10lat

  w Polsce hamulcem jest prezes Tesco, facet powinien kierować GS'em a nie dużym koncernem

 • johanna_haase

  Oceniono 8 razy 6

  "Tesco nie jest pierwszą siecią hipermarketów, która wchodzi z e-zakupami do Polski. Od połowy ubiegłego roku usługę taką świadczy francuski Auchan."

  A od jakichś ośmiu lat Leclerc.

 • create

  Oceniono 5 razy 5

  Chyba jeszcze jednak nie sprzedają:

  www.tesco.pl/ezakupy/powiadom-mnie-o-dostepnosci-uslugi.php

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX