Komentarze (304)
Co się najlepiej sprzedaje? Idę do siedmiu monopolowych 24 h. Widzę faktury. Na pierwszym miejscu... Cytrynówka lubelska 0,1 l - 1520 szt. [ALKOPOLACY]
Zaloguj się
 • asmok6

  Oceniono 548 razy 476

  Tylko co to udowadnia? Że niby polacy masowo piją? Jakby zrobić wywiad nie w monopolowych, tylko w sklepach modelarskich to by wyszło że całość społeczeństwa maniakalnie buduje różne modele. Po wywiadzie w piekarniach że mamy obsesję na punkcie chleba i tak dalej.

 • tygrys12345

  Oceniono 433 razy 335

  Co to za badanie kiedy redaktor przeszedl sie po dwoch ulicach w tej samej dzielnicy, gdzie z 90% pradopodobienstwem mozna przypuszczac ze maja dokladnie tych samych klientow - np. p. Jozek czy p. Jadzia trafia raz do sklepu po prawej, a raz do sklepu po lewej stronie ulicy.

  Duzo fajniej by bylo, jakby redaktor przejechal sie na Prage, Goclaw, czy np. do Marek/Zabek. Wtedy mozna by bylo posluchac o alkoholach i zareczam - duzo ciekawszych historiach, a nie w miejscu gdzie 95% ludzi to przypadkowi przechodnie, przyjezdni, itp.

 • gregoson

  Oceniono 412 razy 326

  Zaraz , zaraz... to była roczna sprzedaż? Tak wynika z treści, że statystyka jest od marca 2013. I wnioski takie, że ludzie chleją? W całodobowym sklepie przez 10 miesięcy sprzedano 1500 setek wódki?
  Toż widać, że tradycja w narodzie upada. Wychodzi, że pół litra dziennie tej cytrynówki w małpkach idzie. Na całą dobę.
  Znowu panika i histeria żeby udowodniż, że Polacy to banda alkoholików. Tak jak z kierowcami ale jak się policja wzięła do roboty to zlapała jednego po alkoholu ( księdza na dodatek i to recydywistę) na 1741 skontrolowanych.
  Ludzie, którzy twierdzą, że wszyscy w koło chleją powinni jak najszybciej zmienić środowisko, w którym się obracają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX