Coca-Colę sprzedaje się prawie wszędzie na świecie, oprócz dwóch krajów [7 NIESAMOWITYCH FAKTÓW]

15.04.2014 00:02
Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego Święty Mikołaj wygląda tak a nie inaczej? Albo czy Hitler kiedykolwiek pił Coca-Colę? Odpowiedzi mogą was zaskoczyć. Coca-Cola to największy dystrybutor napojów bezalkoholowych na świecie. Była prawie wszędzie, oprócz dwóch państw. Zobaczcie 7 niesamowitych faktów o tym napoju.
Komentarze (83)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zapiski_dziada

  Oceniono 2 razy 0

  Tego też nie wiedzieliście:
  W latach 70 do prezydenta USA dzwoni telefon z NASA.
  - Panie prezydencie! Rosjanie malują księżyc na czerwono!
  - Poczekać aż skończą i napisać Coca Cola.

 • brat_maupy

  0

  Fakt #8: napój Fanta został wymyślony przez Niemców w 1941 roku, gdy po wejściu do wojny USA zostały wstrzymane dostawy Coca-Coli do Niemiec, gdzie była min. napojem dla żołnierzy. Później Fanta została zaaprobowana przez koncern i jest produkowana do dzisiaj.

 • mercx

  Oceniono 8 razy 0

  rowerzysci rozjezdzają pieszych na chodnikach. precz.

 • frudyk

  0

  Jak już mowa o nazistach i korporacji Coca-cola:

  "Fanta pochodzi w wyniku trudności importujących syrop Coca-Cola w nazistowskich Niemczech w czasie II wojny światowej z powodu embarga handlowego. Aby to obejść, Max Keith, szef Coca-Cola Deutschland (Coca-Cola GmbH) podczas druga wojna światowa, postanowił stworzyć nowy produkt na rynek niemiecki, używając tylko składniki dostępne w Niemczech w tym czasie, w tym serwatki i wytłoków -. "pozostałościami z resztek", jak wspominał później Keith [2] [3] Nazwa było wynikiem krótkiej burzy mózgów, która rozpoczęła się z Keith zachęcając swój zespół do "korzystania z ich wyobraźni" ("Fantazja" w języku niemieckim), do którego jeden z jego sprzedawców, Joe Knipp natychmiast odparował "Fanta"

  Podczas gdy zakład został skutecznie odcięty od centrali Coca Cola w czasie wojny, zarządzanie roślin nie przyłączył się do partii nazistowskiej. Po wojnie koncern Coca Cola odzyskała kontrolę zakładu, wzór i znaków towarowych do nowego produktu Fanta -. Oraz zysków roślin wykonanych w czasie wojny."

 • aghrra

  Oceniono 4 razy 0

  Sram na kokakolę

 • gj61

  Oceniono 2 razy 0

  Najlepsze to ostanie.... Coś jednak w tych łbach pozostaje z komuny: "gdybyśmy te wszystkie wyprodukowane lokomotywy postawili jedna na drugiej to wyszłby zajeb.......ista piramida"
  A tak na poważnie, gdybym miał pić codzienie to świństwo, to po tygodniu odwaliłbym kitę.

 • katarzynab

  0

  Na Kubie sprzedają coca-colę - sprowadzają z Meksyku. Oficjalnie można kupić w każdym barze. Nie wiem skąd te wiadomości

 • krukpl

  Oceniono 2 razy 0

  ja wole grappe

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 0

  jaka cywilizacja,takie napoje....szkody wyrządzone śmieciowym pożywieniem wychodzą w 1-2 pokoleniu...co widać w USA..

 • maciej_aszek

  Oceniono 8 razy 0

  Ja nie pijam tego typu napojów i szerokim łukiem omijam bary szybkiej obsługi typu Mc cośtam.
  I mi z tym dobrze tak samo jak 50-90 % (nie znam statystyk, strzelam) moich rodaków dobrze jest z tym, że wlewają w siebie te kilogramy cukru rozpuszczonego w wodzie z bąbelkami i chemicznymi smakami oraz zajadają się pszennymi bułami z tłustym smażonym mięsem.

 • melmakianin

  Oceniono 8 razy 0

  Na Słowacji i w Czechach słabo sie sprzedaje Coca-Cola i Pepsi, bo oni mają swoją lepszą Kofolę - Kto próbował ten wie :) Czesi i Słowacy bardzo przywiązani są do swoich marek, a Kofola jest tego znakomitym przykładem.

 • mariuszjam

  Oceniono 2 razy 0

  No chyba niecalliem to prawda- polem Cole( oryginalna)
  w miejscowosci Guantanamo- nie w owej bazie, ale w hotelu w trj miejscowosci. Cola byla w puszkach:)

 • natter-horn

  Oceniono 1 raz -1

  Pamiętam taki artykuł w czasopiśmie Dookoła Swiata .Redaktor zapytał naszego najlepszego szablistę Wojciecha Zabłockiego po powrocie z jakiegoś turnieju z USA ,czy pił pan Coka COlę .Odpowiedż - pana Zabłockiego ,piłem,ale tego świnstwa więcej nie będę pił.Ja również.

 • sorprendida

  Oceniono 1 raz -1

  nie piję tego świństwa, ani to zdrowe ani smaczne

 • spiral_architect

  Oceniono 5 razy -1

  Co do Kuby to warto poczytać tutaj jakie zbrodnie i spustoszenia na swoim własnym narodzie czyni ten i czynił każdy inny marksistowski sockomunizm: www.therealcuba.com/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX