Carrefour: Kup jeden produkt, drugi dostaniesz za grosz

Promocja trwać będzie od 20 do 25 lutego i obejmie tylko wybrane produkty.
To kolejna odsłona akcji "Kup jeden i weź drugi za grosz", którą sieć hipermarketów prowadzi od 2009 roku. Carrefour tłumaczy, że swoją autorską akcję organizuje "w trosce o budżety domowe swoich klientów". - Dzięki tej promocji Polacy mogą z rozsądkiem planować codzienne wydatki, zwiększając zarazem swoją siłę nabywczą - czytamy w komunikacie. 

Promocją objęte będą tylko wybrane produkty, m.in. łosoś norweski Suempol, kiełbasa krakowska sucha, kawa Tchibo, herbata Lipton, czekolada Milka, miód czy jogurty. W promocji można będzie kupić też komplet pościeli, proszek do prania oraz inne artykuły gospodarstwa domowego. 

Jak znaleźć promocyjne produkty? W sklepach przy produktach objętych akcją znajdzie się znak grosika. Pełna lista promocyjnych artykułów znajduje się nastronie internetowej sklepu .

Więcej o:
Komentarze (11)
Carrefour: Kup jeden produkt, drugi dostaniesz za grosz
Zaloguj się
 • man-o-war-pl

  Oceniono 19 razy 17

  artykul sponsorowany? nie widze o tym wzmianki a wyglada to na reklame i to na glownej stronie wsrod normalnych artykulow.

  dla jasnosci: drugi produkt jest za grosz, czyli nie czwarty i nie szosty. za 2 produkty placimy podana cena + 1 grosz, za 4 produkty podana cena x3 + 1 grosz

 • agap.e

  Oceniono 12 razy 12

  Pokazałem ojcu gazetkę reklamową,żeby sobie pojechał i kupił flore pro activ za 16 zł,druga za grosz.A on mi mówi,że kupił ostatnio w leviatanie za 8 zł.

 • onico_masahuku

  Oceniono 6 razy 2

  amito-wisi ...

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 10 razy 2

  A mini-prezes z Szydłem wolą zakupy w "Biedronce" - sklepie dla biednych :)

 • kkrzychu

  Oceniono 1 raz 1

  Święta prawda.

  Przykład - duża firma w Warszawie, wykupiona przez Francuzów.
  Efekt? wymienili wszystkich dostawców na firmy francuskie. Bo w ten sposób budują potęgę swojej gospodarki.

  Polacy niestety wciąż kierują się ceną - dlatego u nas jeszcze długo nie będzie dobrze.

 • idiot_hunter

  Oceniono 2 razy 0

  Carefour potrafi utrudnić klientom życie! Np. w sklepie na Sarnim Stoku w Bielsku-Białej, jakiś kretyn postawił płotek pomiędzy linią kas a sklepem, aby klienci nie mogli podejść bezpośrednio do kasy. Teraz zamiast wybrać sobie kasę i zacząć wykładać towar podczas obsługi poprzedniego klienta, stoją jak głupki w wielkim ogonku i czekają aż telewizor pozwoli i wejść za ten płotek! Autor chyba wziął za to niezłą kasę, bo trwa w uporze przy swoim, mimo że wszyscy klną na czym świat stoi. I współczują kasjerce, która siedzi bezpośrednio pod tym wrzeszczącym telewizorem...

 • kobietka810

  Oceniono 19 razy -1

  Ja kupuję tylko w polskich,rodzimych sklepikach,bo one wypracowują dochód,który wzmacnia Polskę..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX