Shell i Lidl wznawiają współpracę. Na kierowców czekają zniżki na zakupy

?Tankuj na Shell i kupuj za mniej w Lidl? - tak brzmi nowe hasło obu firm. W trwającej przez miesiąc akcji kierowcy, którzy zatankują minimum 20 litrów paliwa, otrzymają kupony rabatowe na zakupy w sklepach Lidl
Od 20 lutego przez cztery tygodnie wszyscy kierowcy, którzy zatankują na wybranej stacji paliwa Shell, otrzymają bon rabatowy na zakupy we wszystkich sklepach Lidl. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zatankować minimum 20 litrów dowolnego paliwa Shell, za które otrzyma się bon upoważniający do 15 złotych rabatu na warte minimum 100 zł zakupy w jednym z ponad 450 sklepów Lidl.

Jak zaznaczają przedstawiciele obu firm, jednorazowo można wykorzystać kilka bonów, których wartość stanowi wielokrotność 100 zł. Tym samym, mając trzy kupony rabatowe, przy zakupach za 300 zł można zaoszczędzić 45 zł.

Wszystkie bony są ważne od 18 lutego do 20 marca 2013 roku.

Akcja dobrze znana

Już w połowie stycznia ubiegłego roku ruszyła akcja promocyjna sieci Lidl i stacji paliw Shell. Na każdego klienta, który zrobił w Lidlu zakupy za minimum 50 zł, czekał specjalny kupon promocyjny do wykorzystania na wszystkich stacjach Shell w Polsce. Przy zatankowaniu minimum 20 litrów paliwa na stacji Shell i okazaniu kuponu promocyjnego z sieci Lidl każdy klient otrzymywał rabat w wysokości 15 gr na litrze LPG, Eurosuper 95, Diesel Extra lub 30 groszy na litrze specjalnych paliw: V-Power, V-Power Racing oraz V-Power Diesel.

Wraz z początkiem sezonu letniego w promocji obie firmy zamieniły się rolami. Wtedy - podobnie jak w 2013 roku - na tankujących paliwo na stacji Shell czekały kupony umożliwiające tańsze zakupy w sklepach Lidl. - Akcja trwała przez cztery tygodnie lipca. Każdy klient tankujący minimum 20 litrów paliwa Shell FuelSave, Shell V-Power lub LPG otrzymał bon promocyjny upoważniający do uzyskania 15 zł rabatu na warte przynajmniej 100 zł zakupy w Lidlu.

Więcej o:
Komentarze (30)
Shell i Lidl wznawiają współpracę. Na kierowców czekają zniżki na zakupy
Zaloguj się
 • kmtk17

  Oceniono 66 razy 58

  Ponieważ, jak widzę jest to dział DARMOWEJ REKLAMY, pozwolę sobie zaprosić Szanownych Forumowiczów na stronę www.dawnylubiaz.pl gdzie będziecie mogli zobaczyć jak wyglądał Lubiąż i tamtejszy klasztor na przedwojennych pocztówkach.

 • pdiering

  Oceniono 61 razy 53

  Przecież ten tekst to reklama, artykuł sponsorowany!
  Ratunku, gw schodzi na psy.

 • klm747

  Oceniono 27 razy 21

  w zeszłym roku, mimo tej promocji, paliwo na Shellu było o 5 do 7 groszy droższe niż na Neste...
  pewnie teraz będzie podobnie - lipa, a nie promocja...

 • open_eyes

  Oceniono 32 razy 12

  Ta akcja promocyjna była tez poprzedniej zimy. Była to bardzo oszczędna jazda - po zatankowaniu mojego samochodu V-Power diesel stałem przez 2 tygodnie. Paliwo zamarzło i udało się uruchomić silnik gdy przyszła odwilż.

 • xorock

  Oceniono 6 razy 6

  Już pomijając to, że paliwa na shell są droższe niż u konkurencji to w dodatku ostro kantują. Tankowałem kiedyś dwa razy gaz pod rząd na jednej stacji, tankowanie zajmowało ok. 5 minut z powodu rzekomo zepsutego pistoletu. Jak się okazało za zakupiony gaz przejechałem połowę dystansu jaki powinien wynikać z zatankowanych litrów. Nigdy więcej u tych oszustów nic nie kupię.

 • tamerlan80

  Oceniono 19 razy 5

  Wycwanili się. Na początku współpracy promocja była o wiele lepsza. Wystarczyło zrobić zakupy w Lidlu za min. 50 zł i dostawało się kupon na Shella. A teraz? Kto normalnie robiąc zakupy i kupując spożywkę zrobi zakupy za 100 zł? Moje średnie zakupy w Lidlu są za 30-40 zł. Do 50 zł jeszcze bym coś dorzucił. Ale za 100 kupować? Raczej podziękuję.

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 20 razy 4

  kalkulacja :
  .
  zakładając że mam 70 litrowy bak samochodu z silnikiem diesla tankując na Shell przepłacam na każdym litrze w porównaniu do Lukoil - 15 groszy.
  .
  zatem 70x 0,15 = 10,50 pln - taką kwotę jestem w "plecy" już na wstępie mojej zabawy..
  .
  dostaję bon o wartości 15 pln ( czyli 5pln mam "zarobione" ) robiąc zakupy za 100 pln.
  .
  a teraz cała prawda - wszyscy shell, nestee, orlen, lukoil itp kupuja ropę od PKN Orlen :)
  .
  aby zarobić 5 pln musisz pojechac do oddalonej kilka km dalej stacji Shell - żaden to interes.

 • prorok_lebioda

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda że w artykule nie wspomnieli o tym, że firma Shell jest odpowiedzialna za ludobójstwo, skrajny wyzysk i katastrofę ekologiczną.

 • dr.hayd

  Oceniono 16 razy 2

  Mój rekord maksymalnego zużycia benzyny padł na benzynie z Shella: średnio 10,9 litra na 100km.
  Na benzynie z Orlenu nigdy nie przekroczyłem 10 litrów na 100km.
  A na bezołowiowej 95 ze stacji Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego: 8 litrów / 100km.
  Mój rekord w oszczędzaniu benzyny padł na benzynie ze stacji OKTAN (mają paliwa z Rafinerii Gdańskiej LOTOS) : 5,3 litra /100km.
  Wszystko to średnia liczona kalkulatorem po tankowaniu do pełna, nie z komputera pokładowego.
  Czy te różnice można zwalać wyłącznie na warunki drogowe, pogodę, styl jazdy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX