HP TopShot - laserowa drukarka i skaner 3D w jednym

Hewlett-Packard postanowiło dokonać niemożliwego i wywołać rewolucję na rynku drukarek. Urządzeń, które z natury rzeczy, wydawałoby się, nie zmieniają się już od lat.

Kombajn Top Shot - zaprezentowany w Dublinie podczas konferencji HP Impact - to, jak twierdzi producent, wysokiej jakości drukarka laserowa ze zintegrowanym diodowym skanerem 3D.

To jednak nie wszystko. Według zapowiedzi HP, urządzenie nie tylko umożliwia bezprzewodowe drukowanie bezpośrednio z telefonu, czy tabletu - bez pośrednictwa komputera, ale także momentalne umieszczanie zeskanowanych obrazów w sieci.

HP twierdzi, że dzięki bibliotece gotowych do pobrania aplikacji TopShot będzie można także bez większego problemu sprofilować, dostosowując do oczekiwań konkretnego użytkownika lub potrzeb firmy. Jeśli, na przykład, często wysyłamy przesyłki, zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania umożliwi proste drukowanie listów przewozowych.

Więcej o:
Komentarze (2)
HP TopShot - laserowa drukarka i skaner 3D w jednym
Zaloguj się
  • hexapuma

    0

    Atrament nie da się wyprzeć jeszcze przez długi czas. Może i fajnie mieć skaner 3 D ale sam nie wiem do czego bym go miał używać. Za to moim zdaniem na duży plus zasługuje hp że wprowadziło na rynek drukarki ink advantage. Tanie w eksploatacji. oby więcej dobrych pomysłów.

  • bartek2182

    0

    wow niezle, ale to jednak bajer nie dla wszystkich, do domu wystarczy atramentowke, a ze ceny tuszow niewysokie, to mozna spokojnie w dobrej jakosci drukowac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX