CES 2012: Jesteśmy na targach. Czego chcecie się dowiedzieć?

W Las Vegas już jutro rozpoczynają się największe targi elektroniki użytkowej na świecie. Jesteśmy na nich, więc będziemy na bieżąco informować o najnowszych i najciekawszych gadżetach, jakie tylko wpadną nam w ręce.

Targi CES 2012 potrwają od 10 do 13 stycznia; będziemy je na bieżąco relacjonować. W poprzednich latach zaprezentowano na nich między innymi magnetowid, telewizor plazmowy, telewizor 3D czy Commodore 64. Czy w tym roku znów zobaczymy jakiś przełomowy produkt, który zmieni sposób w jaki pracujemy lub odpoczywamy? Na razie trudno to oszacować.

Spodziewamy się natomiast zobaczyć wiele nowych modeli ultrabooków, które chwilowo stały się nowymi tabletami. Tych ostatnich oczywiście też się spodziewamy - prawdopodobnie zaprezentowana zostanie seria nowych urządzeń z Androidem. Już wcześniej zapowiedziano także pokaz ogromnego (55") telewizora OLED, czy wagi dla niemowląt połączonej z Internetem. Dziwaczne? Owszem, ale takie nowinki także są prezentowane na CES-ie.

Targi oficjalnie rozpoczynają się jutro. Najbliższe dni spędzimy na ich zwiedzaniu i oglądaniu nowinek technologicznych. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o konkretnym produkcie, albo chcielibyście żebyśmy zwrócili uwagę na konkretnego producenta - dajcie znać w komentarzach. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania w naszej relacji.

Witamy na CES 2012

Więcej o:
Komentarze (22)
CES 2012: Jesteśmy na targach. Czego chcecie się dowiedzieć?
Zaloguj się
 • phistaszka

  Oceniono 2 razy 2

  znajdzcie Polaków lub przynajmniej produkt, który powstawał głownie w Polsce!

 • karo80.0

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za targi bez udziału Apple, Microsoft też już ogłosił że to ich ostatni rok na CES...

 • ziomys78

  Oceniono 1 raz 1

  www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-ion?cc=us&lc=en#view=features_specifications -nowy ciekawy SE , potężnie jest .

 • czarnac

  Oceniono 1 raz 1

  Piszcie o tabletach 7" z Tegrą 3 i Androidem 4

 • iniesta

  0

  To jakie laptopy są tam najszybsze. Ale tak w praktyce. ;)

 • werewulf

  0

  a może coś o rozwoju bardziej standardowych laptopów? ostatnio zwłaszcza asus prezentował świetne uniwersalne laptopy - serie n43, n45 - 14 cali, mocna karta graficzna, system nvidia optimus i długi czas (ok4 godzin) na baterii. Czy coś będzie w tym segmencie? Jeśli nie, to może w 15 calowych? Ultrabooki, tablety fajnie, ale trochę o normalniejszym sprzęcie laptopowym byłoby super

 • Gość: Tomek

  0

  Poszukajcie informacji o nowych konsolach Microsoft i Sony. Czy w tym roku pojawi się (choćby oficjalna zapowiedź wraz z parametrami) nowego Xbox-a lub Playstation ?

 • kukok

  0

  ach.. gdybym teraz byl w Las Vegas...

  srecenzje.blox.pl/

 • bledny.rycesz

  0

  Oczywiście zainteresowany co nowego w telewizorach , szczególnie ich integracji z netem.
  Elektroniczne czytniki, technologia e-ink? Może będzie jakiś w kolorze?
  I czy ultrabooka będzie można w końcu kupić w cenie notebooka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX