CES 2012: Windows 8 na laptopie Sony. Działa wyśmienicie

Wygląda i prezentuje się świetnie - nadchodząca wersja Windows 8 została zaprezentowana na laptopie Sony. Niestety, prezentujący go pracownik miał na twarzy wypisane "nie dotykać".

Na początek ekran główny Windowsa 8 ze znanymi już ze smarfonów kafelkami. Przy użyciu myszki można je przemieszczać na ekranie tworząc swoją własną kompozycję skrótów do aplikacji i stron internetowych.

Jednocześnie wydaje się, że system wygląda lepiej kiedy porównać go z wersją deweloperską. Przejście między poszczególnymi oknami odbywa się bardzo płynnie, ale chcielibyśmy wypróbować system obciążony czymś więcej niż przeglądarką i zegarem systemowym.

Więcej o:
Komentarze (3)
CES 2012: Windows 8 na laptopie Sony. Działa wyśmienicie
Zaloguj się
 • chinczyk637

  Oceniono 1 raz 1

  a czemu mialby zwolnic pod obciazeniem czegos wiecej niz przegladarka i zegar sytemowy? nieswiadomym userom sprawcie wrazenie jakby MetroUI mialo gigantyczne wymagania w porownaniu do Windows Aero, a jest odwrotnie z ta roznica, ze Aero nie ma gigantycznych wymagan.
  A tak nawiasem to po filmie spodziewalem sie czegos wiecej. Przeciez to co widac kazdy moze zobaczyc pobierajac Developer Preview, zadna nowosc jak dla mnie.

 • foxtrott

  0

  takie pisanie dla pisania... osemka to juz nie nowinka. Tak jak napisal to chinczyk637 od jakiegos czasu funkcjonuje Developer Preview (msdn.microsoft.com/en-us/windows/apps/br229516) i mozna sie z tym systemem zapoznac samemu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX