Awaria w Orange - problemy z rozmowami, wiadomościami sms/mms, Internetem i doładowaniami

Firma informuje, że zajmuje się sprawą.

[AKTUALIZACJA]

Przedstawiciele sieci Orange informują, że usterka została już naprawiona i wszystkie usługi powinny już działać.

---

Zostaliśmy poinformowani o poważnej awarii w sieci Orange. Jej użytkownicy mogą mieć problem z dostępem do Internetu lub może on dla nich być w ogóle niedostępny. Nie wiemy jeszcze czy problem dotyczy całej Polski.

W tej chwili, po zadzwonieniu na infolinię operatora, już na starcie wita nas jednak komunikat potwierdzający tę wiadomość. Firma zapowiada, że usterka powinna być naprawiona jeszcze dziś (w godzinach popołudniowych) i przeprasza za problemy.

Na profilu Orange na łamach Facebooka znaleźć można następującą informację:

Obecnie występować mogą istotne zakłócenia w dostępie do sieci: dotyczy to wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości SMS/MMS, połączeń z internetem, czy doładowań konta. Pojawiać się mogą na terenie całej Polski. Pracujemy nad jak najszybszym naprawieniem awarii. Na bieżąco będziemy informowali Was o wszystkich zmianach. Przepraszamy za utrudnienia - wiemy, że są bardzo przykre.

Jeśli i wy macie problemy z usługami Orange, to dajcie o tym znać w komentarzach pod tekstem.

Osobom, które szukają natychmiastowego rozwiązania problemu polecamy wylogowanie się i ponowne zalogowanie do sieci. W niektórych przypadkach może to pomóc.

Problemy z Orange - Facebook

Więcej o:
Komentarze (26)
Awaria w Orange - problemy z rozmowami, wiadomościami sms/mms, Internetem i doładowaniami
Zaloguj się
 • lemingowaty

  Oceniono 32 razy 26

  To nie jest awaria. To zjawisko wynika z ogromnego zainteresowania internetem.

 • orange_polska

  Oceniono 2 razy 0

  Obecnie występować mogą istotne zakłócenia w dostępie do sieci: dotyczy to wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości SMS/MMS, połączeń z bezprzewodowym internetem, czy doładowań konta. Pojawiać się mogą na terenie całej Polski. Pracujemy nad jak najszybszym naprawieniem awarii. Na bieżąco będziemy informowali o wszystkich zmianach - aktualne informacje podawane są w zakładce "Pomoc Orange" na Facebooku.

 • batman

  Oceniono 2 razy 2

  jak niema tak niema dostępu wielkie Orange jest małe to nie pierwsza awaria bo od jakiegoś czasu mają z tym problem trzeba będzie zmienić operatora

 • miwart

  Oceniono 1 raz 1

  Ten problem z połaczeniami z internetem stwierdziłem już w połowie listopada 2011 r o czym informowałem Firmę Orange, otrzymałem ostateczną odpowiedź cyt. "To nie jest podstawą do rozwiązania umowy". Taka właśnie jest arogancja BOK Firmy Orange. Ten problem nadal istnieje i niech nie ściemniają że coś robią. W moim przypadku jest to zrywanie uzyskanego połączenia z internetem a nie z dostępem do sieci. To zrywanie następuje co kilkanaście sekund. Aby napisać tą wiadomość musiałem łączyć się 5/słownie pięć razy/. Ta arogancja jak zauważono w komentarzach była domeną TPSA a teraz Orange przecież to rodzinne.

 • orange_polska

  Oceniono 1 raz 1

  Awaria została usunięta. Wszystkie usługi powinny działać. Jeszcze raz przepraszamy.
  @ Klient: problem o którym piszesz zgłoś na Facebooku w zakładce "Pomoc Orange".

 • misiaczek1281

  Oceniono 1 raz 1

  Internet w Orange nie działa? Gdzie? Bo ja teraz piszę z internetu w Orange Free i wszystko działa ;-)

 • Gość: shshshsh

  Oceniono 1 raz 1

  w Gdańsku już działa

 • Gość: C'H.U.J.E

  0

  do przewidzenia było jak si epolączyli z ta je.. ba..na tepsa to wszystko sie rozje..bało

 • Gość: do du..py

  0

  z taka siecią, z uwagi że mam w orange i w plusie to wywaliłemtelefon z orange i polecam to innym, nic w oragne nie dzial abynajmniej w Ełku i Olsztynie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX