iPod Nano 7G - są już zdjęcia

Kontrolowany wyciek? Zdjęcia wyglądają na prawdziwe.

Nie licząc sytuacji, w których pracownik Apple gubi kolejną wersję iPhone'a w barze, rzadko zdarza się, by świat mógł obejrzeć nowe urządzenie korporacji przed jego premierą. Tymczasem w Sieci pojawiły się fotki mające przedstawiać iPoda Nano siódmej generacji. Fotki, które nie tylko są ostre, ale i mogą być prawdziwe.

Na temat samego sprzętu nie wiadomo jeszcze w zasadzie nic, oprócz tego, co aż kłuje w oczy na zdjęciach. Nowy iPod Nano miałby być wyposażony w aparat fotograficzny (1,3 Mpix). Co ciekawe, urządzenie posiada także charakterystyczny klips. Posiada on wycięcie, które odsłania obiektyw aparatu fotograficznego. Kolejna generacja Nano ma ważyć mniej więcej tyle samo co obecna i mieć praktycznie taki sam rozmiar. Nie wiadomo oczywiście nic na temat ceny i możliwej daty premiery urządzenia, choć niektórzy plotkarze twierdzą, że urządzenie trafi do sklepów w tym roku.

Redakcja serwisu apple.pro nie zdradziła także ile pamięci posiada nowy sprzęt Apple. Osoby zainteresowane iPodami zachęcamy oczywiście do obejrzenia fotek dołączonych do naszego tekstu.

[za: apple.pro]

Więcej o:
Komentarze (15)
iPod Nano 7G - są już zdjęcia
Zaloguj się
 • dantekarlini

  Oceniono 19 razy 19

  Zaskakujące ile serwisów w tym i Gazeta.pl jest tak bezmyślnych, aby pokazywać zdjęcie „prototypu” iPod'a Nano sprzed roku jako nowość.

 • soyokaze

  Oceniono 30 razy 16

  Wiecie co, mam tego dosyć. Jeśli nie redakcja, to niech ktoś inny, kto uważa, że ma wpływ na nasze zwyczaje konsumenckie, wsadzi sobie w d*pę te jabłka, ipody, srody, smartfony, srajfony, tablety, ultraborety i inne gówna.

  Amerykanie wciskają nam błyskotki, które mają poprawić nasz depresyjny stan na kilka tygodni i jednocześnie zabierają nam wolność, ładując się do Polski i Europy ze swoimi faszystowskimi prawami,
  ekstradycją, patentami i bronią. Wciskają nam kity a my traktujemy to jak prawdę objawioną.
  Nie przypomina to nikomu kolonizacji, kiedy z autochtonów zrobiono niewolników za paczkę fajek, butelkę gorzały i koraliki? Dlaczego, się k***a pytam, z jednej strony portale jadą na fali oporu przeciw ACTA, a z drugiej strony bezkrytycznie podchodzą do każdego, bzdurnego wytworu burgerlandii, którego jesteśmy wyłącznie KONSUMENTAMI, bo systematycznie zabijamy wszelki przemysł i rozwój technologii?
  Jak barany na rzeź. Płakać mi się chce przez ten ch*jowy tydzień.

 • k.osiara

  Oceniono 9 razy 3

  Też będzie tak beznadziejny jak poprzednie, że nie będzie się go dało podłączyć normalnie do komputera i przegrać na niego mp3? Znowu będzie trzeba instalować ajsrunsy i konwertować na te ich dziwne formaty tracąc połowę jakości? Niby taka znana firma, a nie umie wyprodukować odtwarzacza, na który by się dało normalnie piosenke przegrać.

 • lewica_sk

  Oceniono 4 razy 2

  Czy udało się już ogryzkowi opanować przegrywanie muzyki bezpośredni o z pulpitu po przez złącze USB? Czy też wciąż trzeba instalować ważącą tonę instancję ichniego softu?
  Serio pytam.

 • stefanpajonk

  Oceniono 6 razy 0

  Nano 8G będzie w pinezce to aż 3 funkcje, będzie można słuchać pierdzenia na słuchawkach, robić zdjęcia aparatem 0,1Mpx i przypinać dokumenty do I-tablicy korkowej

 • homohominilupusest

  Oceniono 4 razy 0

  Niesamowite. Gramofon z aparatem fotograficznym.

 • mordellus

  Oceniono 7 razy -3

  Rzeczywiście głupi artykulik. Wykorzystuje patologiczną nienawiść wrogów Apple (lub może po prostu tych którzy nie mogą korzystać z tych genialnych urządzeń) . To troche przypomina drażnienie psa przez płot.
  Nie dajcie się tak łatwo prowokować!
  Ale zgadzam się w zupełności, że nie ma sensu pisać o jakimś prototypie marginesowego produktu.
  Jest jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Apple przyzwyczaił do sensacji technologicznych i przyznam się, że też czekam co nowego wymyślą.
  A propos zabijania polskiej myśli technicznej, dlaczego prawie nie ma polskich appsów? Szkoda bo to przyszłość.

 • n3mc1a

  Oceniono 30 razy -4

  Brawo. Wspaniała wiadomość dla jakiegoś 1 promila fanów chińskich podróbek z logiem ogryzka. To jeszcze portal technologie czy już może ploteczki o Apple przy kawusi? Bo coraz częściej odnoszę wrażenie, że to drugie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX