Niesamowite konstrukcje tworzone przez 7-latka

pik
12.03.2012 17:35
A A A
Audri i jego niesamowita machina

Audri i jego niesamowita machina (fot. YouTube)

Audri dopiero 7 lat, ale jest szczęściarzem.

Nie tylko jest w stanie zaprojektować i zbudować skomplikowaną maszynę, która wykonuje proste zadanie, ale jeszcze ma rodziców, którzy nie tylko cierpliwie znoszą przerabianie salonu na fabrykę machin, ale też kręcą wideo i prezentują kreacje syna na YouTube

Zobaczcie koniecznie, jak działa jego pułapka na potwora. Ma bardzo wiele etapów, więc chłopiec stawia hipotezę, że uda mu się może 2 razy na 10 do 20 porażek. I niesamowicie cieszy się, gdy maszyna działa już za czwartym podejściem.

Bez wątpienia ma zadatki na konstruktora. Może zresztą sam wrzuca swoje wideo do sieci, bowiem jego kanał na YT subskrybuje inne, gdzie można znaleźć np. maszynę, dzięki której kot może nakarmić się sam (o ile nie przeszkadza mu kostka domina w misce):Audri jest za mały, by pamiętać znakomitą grę The Incredible Machine. Ale nie ukrywa inspiracji poniższym teledyskiem OK Go oraz programami "Pogromców Mitów".

A same urządzenia są inspirowane pracami amerykańskiego rysownika, Rube Goldberga, który w swoich historyjkach kreował podobne machiny - stąd nazwa"Rube Goldberg machine". Wpiszcie to hasło na YouTube, by znaleźć więcej podobnych filmów.

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • absurdello

  Oceniono 17 razy -1

  To są filmy pokazujące młodość konstruktorów zupełnie nikomu i do niczego nie potrzebnych rzeczy ;)

  Wystarczy jedna źle ustawiona rolka papieru i biedny potwór musi chodzić na wolności zamiast
  bezpiecznie siedzieć sobie w spadłej mu na głowę pułapce :( ;)))))))))))

  Wystarczy jeden źle wbity gwóźdź i biedny kot umiera z głodu.

  A potem taki młodociany wynalazca zatrudnia się w Makrohardzie innaczej czy w innej firmie produkującej bardzo "potrzebne" do życia zjadacze czasu, a uzytkownik dostaje kurtyzanicy gdy komputer usiłująć otworzyć okienko z informacją:

  "System Lufciks nie wykrył komputera. Możliwe rozwiązania:

  1. Kup nowy komputer.
  2. Gdyby powyższe nie pomogło powtarzaj punkt pierwszy do skutku"

  zużywa jednocześnie całe zasoby systemu lokalnego (8 GB RAM-u, 3 TB dysku i cały czas procesora z zegarem 10 GHz) na animację pieska mrugającego oczkiem z kostek domina żądając jednocześnie dostępu do co większych ośrodków obliczeniowych w kraju i za granicą ale tylko tych wyposażonych w komputery Cray ...;))))))))))))))))))))))))))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX