Dziś tanio do kupienia iPad 2 - 1409,90 zł

iPad 2 16GB WiFi za 1379,95 zł to dzisiejsza oferta iBOOD.pl. To bardzo tanio

Co prawda wraz z premierą nowego iPada wszyscy zaczęli zachwycać się nowym ekranem Retina, ale bądźmy szczerzy - do bardzo wielu zastosowań wystarczy poprzedni iPad 2. Tym bardziej, że jest on lżejszy i cieńszy od swego następcy. Oficjalna cena najprostszego modelu iPada 2 (16GB, WiFi) dwa wynosi obecnie 1699 zł, na Allegro znajdziemy go za około 1600 zł. Używane iPady sprzedawane są na aukcjach, ich cena to zwykle około 1500 zł.

Jednak dziś można to urządzenie kupić za 1379,95 zł plus 29,95 za przesyłkę. Razem to 1409,90 zł - cena naprawdę bardzo dobra. Ofertę można znaleźć w serwisie iBOOD.pl

Trzeba tylko zwrócić uwagę, że:

Ponieważ jest to produkt recyrtyfikowany, może posiadać nieznaczne uszkodzenia, takie jak drobne zarysowania. Wszystkie recyrtyfikowane produkty są przetestowane i w 100% sprawne.

Oznacza to, że podana na stronie sugestia, że normalnie sprzęt ten kosztuje 1699,95 zł nie jest w pełni zgodna z prawdą - tyle kosztuje zupełnie nowy iPad 2 16GB WiFi.

Więcej o:
Komentarze (28)
Dziś tanio do kupienia iPad 2 - 1409,90 zł
Zaloguj się
 • Gość: xxx

  Oceniono 13 razy 13

  reku..a co????

  refurbished, czyli odświeżony? odnowiony? ale co to znaczy recyrtyfikowany?????

 • dwabe

  Oceniono 19 razy 11

  recyrtyfikowany??? obawiam się, że nie ma takiego słowa w języku polskim. ręce opadają. kogo wy zatrudniacie? witkacego po meskalinie? i niewidomego korektora?

 • tow.janwinnicki

  Oceniono 10 razy 8

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  FAP FAP FAP FAP FAP FAP FAP.............

 • wajego

  Oceniono 7 razy 7

  Czyli używka, jak by nie patrzeć....

 • ireneuszdziura

  Oceniono 8 razy 6

  recyrtyfikowyny to oznacza tylko tyle, że został przez odbiorcę>>>> hurtownię, sklep zwrócony do oficjalnego dystrybutora firmy Apple gdyż miał widoczne defekty nie odpowiadające specyfikacji "wyjściowej" czyli rysy, wypadające logo "jabłuszka" itp.....czyli specyfikacja techniczna jest dobra ale są widoczne "braki" wizualne.......wtedy oficjalny dystrybutor usuwa oryginalny certyfikat i nadaje certyfikat tzw. "drugiej jakości"

  to tak samo jak pewna partia np. spodni levis ma źle przyszyta kieszeń tylną>>>zamiast 3 ściegów są dwa......więc idzie to do outletu za 40% ceny wyjściowej ale spodnie na tyłku i tak ci się trzymają:)

  mnie by tam jakieś wypadające logo, zaślepka czy rysy nie przeszkadzały......tylko jednak różnica pomiędzy "nówką" a recyrtyfikowanym produktem powinna być większa i za ten produkt powinno się płacić max. 1000- 1100PLN..

 • kryik

  Oceniono 5 razy 5

  ''Co prawda wraz z premierą nowego iPada wszyscy zaczęli zachwycać się nowym ekranem Retina'' Wy zaczęliście się zachwycać i podobni wam fanboye. Normalni ludzie może i też ale na pewno nie wszyscy, ja na pewno nie -.-

 • fajny_zajety

  Oceniono 1 raz 1

  Smartfony i IPADY to zabawki. Do pracy jest potrzebny Laptop.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX