Google Drive już w przyszłym tygodniu

5 GB przestrzeni dyskowej za darmo dla każdego chętnego.

Kolejna ciekawa informacje wyciekła do Sieci. Po Microsoft Office 15 przyszedł czas na Google Drive. Serwis The Next Web pokazał fotkę, na której wymieniono kilka kluczowych informacji dotyczących usługi.

Najważniejsza z nich mówi, że każdy użytkownik Google Drive otrzyma 5 GB przestrzeni dyskowej za darmo. Więcej będzie oczywiście można dokupić. Sama usługa działać ma poprzez specjalne "foldery", dzięki czemu będzie dostępna zarówno na pecetach jak i Macach. To jednak nie wszystko. Sama usługa ma wystartować już za kilka dni. Z nieoficjalnych informacji wynika, że jej uruchomienie może nastąpić we wtorek lub środę w przyszłym tygodniu.

Zainteresowanych tematem zachęcamy do śledzenia adresu internetowego http://drive.google.com.

[za: The Next Web]

Więcej o:
Komentarze (15)
Google Drive już w przyszłym tygodniu
Zaloguj się
 • kazimierz

  Oceniono 2 razy 2

  Pod podanym linkiem mamy
  Not Found
  Error 404

 • drzejms-buond

  Oceniono 4 razy 2

  zanim tam cokolwiek umieścicie- przeczytajcie WARUNKI!

 • szkrobi

  Oceniono 6 razy 2

  SkyDrive daje za free 25Gb już od dawna i nikt z tego nie robi afery a że jest limit 100Mb wielkości plików? Mądre bo co, mają zrobić z tego nowego Chomika? SkyDrive służy do przechowywania dokumentów i zdjęć a nie do dzielenia się filmami.Ja jestem zadowolony zarówno z poczty hotmail jak i SkyDriva i nie mam zamiaru zmieniać Tak jak nigdy nie przejdę z Windowsa na Linuksa.

 • lewica_sk

  Oceniono 4 razy 2

  Amazon daje 5 gb i duzy limit na plik.
  czyl i ze tak powiem, dupy nie urywa. ..
  a poniewaz mam juz ich poczte ... wole zeby moich plikow nie posiadali

 • puscifer88

  Oceniono 6 razy 2

  hmm.. w the box była promocja dla posiadaczy Androida. Mam za darmoszkę 50 Giga ;)

 • adlerpl

  Oceniono 2 razy 2

  SkyDrive SkyDrive'm ale jak czytam o tym Google Drive to brzmi jak kopia Dropboxa (np. synchronizacja folderów między komputerami). W sumie używam Dropboxa od ponad roku i wiele razy uratował mnie przed utratą ważnych danych (np. przy pisaniu pracy magisterskiej). Do tego automatyczna synchronizacja folderów między komputerami w domu eliminuje proces latania z pendrive'm i wgrywania każdemu jakiś plików.

  Z drugiej strony warto będzie przetestować nowinkę Google - np. pod względem bezpieczeństwa jakie oferuje, czy będzie coś podobnego jak w Dropboxie czyli foldery publiczne służące do udostępniania folderów czy też plików w formie linka.

 • angelika_20

  Oceniono 1 raz -1

  Zabije, ale raczej śmiechem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX