Google szuka Doodlera na pełen etat

Chętni na pracę w Mountain View?

Google Doodle to specjalna wersja loga internetowego giganta, które pojawiają się na głównej stronie słynnej wyszukiwarki z rozmaitych okazji - a to urodziny jakiejś znanej postaci, a to jakaś historyczna rocznica, a to jakieś wielkie wydarzenie na świecie. Początkowo były to tylko rysunki, teraz coraz częściej Google bawi się formą i tworzy rozmaite interaktywne gry, animacje itp. Doodle, które powstały do tej pory możecie znaleźć tu.

Wygląda na to, że firma z Mountain View zamierza jeszcze nieraz zaskoczyć nas niejedenym "doodlem". W sieci właśnie pojawiło się ogłoszenie o pracę - Google szuka pracownika na pełen etat, który odpowiedzialny byłby właśnie za specjalne wersje loga.

Praca marzeń? Wymagania nie wydają się być specjalnie wygórowane. Google podkreśla, że szuka osoby kreatywnej, która powinna mieć skończony minimum licencjat i 4 lata doświadczenia. Kandydat idealny powinien specjalizować się w rysunku odręcznym.  Jeśli chcecie spróbować swoich sił to zajrzyjcie tutaj.

Więcej o:
Komentarze (3)
Google szuka Doodlera na pełen etat
Zaloguj się
 • waszprezydent

  Oceniono 12 razy 2

  Niech mi ktoś wytłumaczy... co ma wspólnego licencjat do tego, że zwyczajnie potrafię dobrze rysować?

  przykładowo nie mam licencjatu, wiec nie spełniam warunków, choć lepiej rysuję niż ten posiadający licencjat

  tak przeważnie wygląda każda oferta pracy. ale faktycznie, google i tak mało wymaga w porównaniu do tego co wymagają pracodawcy w polsce np. tu "gazetapraca". no bardziej zenujacej lektury niz oferty pracy chyba nie ma.

 • popeye

  Oceniono 1 raz -1

  Nie martw sie. Moze byc licencjat ze sztuki (Batchelor of Fine Arts) LUB 4 lata doswiadczenia, moze wiec warunek spelniasz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX