Minuta w Internecie

W ciągu 60 sekund dzieje się tyle... że aż musimy to pokazać.

Firma Intel przygotowała bardzo ciekawą infografikę, z której dowiadujemy się, co dzieje się w sieci w ciągu zaledwie jednej minuty. Myślisz, że jesteś to sobie w stanie wyobrazić? A czy wiedziałeś, że statystycznie, w ciągu jednej minuty pojawia się około 30 godzin nowych nagrań w serwisie YouTube, a nagrania już obecne w serwisie oglądane są 1,3 miliona razy?

W ciągu minuty ludzie 277 tysięcy razy logują się do Facebooka, a serwis odnotowuje 6 milionów odsłon. Gdzie indziej szeleszczą pieniądze - Amazon w ciągu 60 sekund gromadzi na swoim koncie 83 tysiące dolarów. Największe wrażenie robi jednak liczba 639,800 GB danych, które na całym świecie przesyłane są przez Internet.

Chcesz wiedzieć więcej? Rzuć okiem na infografikę dołączoną do naszej wiadomości.

Kliknij na grafikę, by ją powiększyć.

Co dzieje się w Internecie w ciągu minuty?

Więcej o:
Komentarze (1)
Minuta w Internecie
Zaloguj się
  • pick.up

    Oceniono 12 razy 10

    30 godzin filmow - same "dziela" kinematografii: nudne do granic mozliwosci videoblogi i video-responsy, filmiki typu 'unboxing', sfilmowane ekrany telewizyjne oraz zdublowane pliki (bo przeciez kazdy chce miec jakiegos mema u siebie na koncie). jakby tak przejrzeć całą zawartość yt, to na kazde 30 godzin przypada 1 minuta warta obejrzenia, wiec mozna powiedziec, ze ta minuta sie zwraca ;D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX