Komentarze (65)
Windows 8 sprzedaje się bardzo podobnie do 7 - 60 mln w 90 dni
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Wrockanin

  0

  Piękna propaganda sukcesu.

 • Gość: benek

  0

  Zarzekałem się że nigdy nie przejdę na ósemkę,ale postanowiłem spróbować jak to wygląda jak był darmowy i już zostałem przy ósemce.System jest lekki i nie trzeba bać się kafelek.Siódemka przy ósemce to muł,naprawdę.

 • saikokila

  0

  Vista jest w sposób oczywisty lepsza od XP. Vista jest jak siódemka, z niewieloma różnicami, sztucznie przez Microsoft zachowywanymi (np. nie obsługuje TRIM dla dysków SSD, ani nie obsługuje architektury graficznej WDDM 1.1). Wszystkie niemal kwękania narzekaczy są już bezpodstawne od lat. Natomiast Vista kontynuuję politykę Microsoftu wycinania z systemu tego, co zwiększa niezależność użytkownika, zwłaszcza bardziej zaawansowanego. Podobnie siódemka no i teraz ósemka.

  Jeśli chodzi o ME, to takie samo badziewie jak 98. Wtedy do poważnej pracy używało się Win2000.

 • Gość: antywolanty

  0

  Podkusiło mnie kupić "wypasiony" telefon z WP8, to największe g. z jakim miałem styczność, sama słuchawka technicznie jest super (lumia920) ale oprogramowanie jej w największym stopniu beznadziejne.

 • tamerlan80

  Oceniono 12 razy 0

  Znajomy dostał toto z nowym laptopem. Pobawił się a po paru dniach wypieprzył na zbity pysk i zainstalował siódemkę. W statystykach Microsoftu widnieje pewnie jako kolejny "zadowolony" user.

 • Gość: anonim

  0

  Miałem Windows 8 na 3 komputerach i obserwuję aplikacje na Windows Store.

  To bardzo dziwne ale przed premierą wersji finalnej na Windows 8 Consumer Preview była bardzo znana gra Cut the Rope. Po premierze Windows 8 pojawiły się jeszcze: Angry Birds Star Wars oraz Where is My Water.
  Niestety te ostatnie bardzo drogo płatne w porównaniu z bezpłatnymi wersjami na Androida.

  Później jakoś zniknęły. Nie wiem od czego to zależy ale nie na każdym komputerze z Windows 8 zdają się być dostępne. Sprawdźcie to u siebie.

 • Gość: heh

  Oceniono 20 razy 0

  To ciekawe, bo wszelkie inne źródła podają, że system sprzedaje się gorzej od samej Windows Vista ;p Gazeta, nie ściemniać nam tu

 • Gość: Adam S.

  Oceniono 30 razy -2

  Ja zrobiłem aktualizacje na dwóch komputerach w domu. Po zainstalowaniu Windows 8 stwierdzam że to najlepszy system z jakim pracowałem. Jestem jego prawdziwym użytkownikiem. Ogromna prędkość działania, świetna optymalizacja, w końcu wszystko działa jak należy. Bardzo dobre dodatkowe funkcje. Negatywne komentarze biorą się z totalnej nie wiedzy. Nadal niektórzy myślą że Windows 8 to tylko kafle.... Tak właśnie Windows 7 powinien działać od początku.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 29 razy -3

  Windows 8 to rozbudowana wersja Windows 7. Dlaczego ludzie za więcej możliwości i funkcji, gdzie wszystko działa dużo lepiej niż na W7 piszą złe komentarze o W8. Dlatego że nigdy nie mieli z nowym systemem do czynienia. Powtarzają wyssane z palca farmazony. Każdej osobie której pokazuje działanie nowego systemu, jest tak pod wrażeniem że też aktualizuje system do najnowszego wydania. Dane ze Steam pokazują że popularność rośnie lawinowo.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 18 razy -4

  Klaun gazetowicz007 nie może się zdecydować. Raz mówi, że Windows 8 to badziew i że nikt tego za takie pieniądze nie kupi, a teraz bredzi, że sprzedaje się dobrze, bo rozdają półdarmo.

  Dla mnie W8 jest rewelacyjne. To przecież poprawione W7 - startuje dużo szybciej, ma mniejsze wymagania (pracuje lepiej niż pierowtne XP na moim starym Lenovo N300 sprzed 5 lat i nawet jednego sterownika nie musiałem instalować), Okienka mają kontekstowe wstążki, a zamiast start menu jest wysoce konfigurowalny panel z kafelkami. Dodatkowo, oprócz normalnych aplikacji desktopowych są tysiące aplikacji metro do pobrania ze sklepu. Krytykanci są po prostu niespełna rozumu.

 • Gość: Adam

  Oceniono 9 razy -5

  Microsoft zawsze miał swój elektorat negatywny. Trudno powiedzieć dlaczego. Komentarze krytykujące kolejne systemy pojawiały się zawsze, z reguły zresztą zakłamując rzeczywistość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX