Komentarze (85)
Jak powstawał iPhone. Wspomnienie dwa lata po śmierci Steve'a Jobsa
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dupajasi0

  Oceniono 2 razy 0

  Nie spodziewał się pewnie, że kilka lat później sprzedaż iPhone'ów i iPadów wyniesie 200 milionów sztuk rocznie i uczyni Apple największym dostawcą „komputerów PC” na świecie.

  Hehehe. Traktować ajfona albo ajpada jako komputer PC to już trochę przegięcie. Fakt, że w swoim czasie przy okazji premiery były to produkty innowacyjne nie oznacza, że było to coś na czym można coś tworzyć. Można było tylko odtwarzać coś zostało przygotowane na prawdziwym sprzęcie PC.

 • gregoson

  Oceniono 6 razy 0

  iPhone to pierwszy smartfon? Chyba z firmy Apple bo już wcześniej można było kupić mniej lub bardziej udane modele smartfonów.

 • dddupa

  Oceniono 2 razy -2

  I znów posrany redaktor z wyborczej odwołuje się do Świętego Jobsa.... ach, jaki on genialny, ach jaki wspaniały, wynieśmy go na ołtarze! Przecież wynalazł telefon komórkowy... ups, a nie, to nie on. Przecież wynalazł komputer! Ups... to też nie on... ale i tak zróbmy go świętym bo w Ameryce go zrobili i można stamtąd tyle fajnych tekstów przedrukować sobie do Gazety. Dla mnie to był zwykły cwaniaczek i specjalista od PR, świnia jakich mało (za wykorzystywanie pracy biedoty w Azji), nic nie wynalazł poza durnym tabletem... czyli urządzeniem do niczego dla debili, którzy kupią wszystko co im się powie (czymś co jest gorsze od laptopa i mniej poręczne od smartfona, nie mające innych funkcji, świetnie to rozwiązanie obrazują ci robiący tabletami zdjęcia śmieszni kretyni).

 • peterjk

  Oceniono 16 razy -2

  Iphone zmienil wasze zycie, czy tego chcecie czy nie. Trzymajac w tej chwilli jakikolwiek smartfon czy tablet musicie miec swiadomosc tego, ze sa to bardziej lub mniej udane kopie urzadzen Apple. W kazdym normalnym kraju IPhone dostajesz za darmo z dwuletnia umowa, w Polsce wciskaja wam smieszne Lumie i Samsungi dlatego wasza frustracja rosnie. Widac to po tych wpisach na forum, niestety. Pisze to jako ktos kto uzywa Apple od lat i nie wyobraza sobie w tej chwili niczego innego. Milego poniedzialku.

 • trombozuh

  Oceniono 5 razy -3

  Ten "wizjoner" robił to samo, co robili tacy cwaniacy jak on od tysięcy lat. Sprzedawał ciemniakom błyskotki, świecidełka i kolorowe szkiełka każąc sobie za to płacić złotem, srebrem i kością słoniową. Niestety, chciwość i żądza kasy wyżarła mu trzustkę i mózg. Jobs był żałosnym dupkiem, a nie żadnym genialnym wizjonerem.

 • sselrats

  Oceniono 13 razy -5

  No i co? Polecial Apple na ksiezyc? Nie. Za ciency w uszach.

 • coco1000

  Oceniono 48 razy -10

  Pamiętam dzień, w którym zmarł Jobs, pamiętam, że było mi zwyczajnie przykro. Niezwykle charyzmatyczny czlowiek, wizjoner. iPhona nie mam, ale od lat pracuję na komputerach appla i już nie wyobrażam sobie pracy na innych.

 • naprawdetrzezwy

  Oceniono 32 razy -14

  Pomyślałem sobie: a, sprawdzę.

  Oryginał:
  „No one got in without having his or her ID electronically checked and compared with a master list that Jobs had personally approved.”

  TłumOczenie:
  „ Apple w zasadzie zajął Moscone Centre, ustawił wszędzie ochroniarzy i wpuszczał do „serca akcji” jedynie osoby z identyfikatorem podpisanym przez Jobsa’

  I już jasne, że trzeba jednak pozostać przy oryginalnym, cudzym artykule...

 • dragon52

  Oceniono 50 razy -22

  Steve Jobs, wielki innowator sprawił że świat stał się mniejszy i chwała mu za to :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX