Komentarze (56)
Co jest ważniejsze - internet czy telewizja? Najważniejsze wnioski z badania World Internet Project: Polska 2013
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • urwiss

  Oceniono 1 raz 1

  "...Polacy wciąż są ostrożni w stosunku do pakietów internetu mobilnego i z sieci wolą korzystać w zasięgu WiFi."

  To nie ostrożność a świadoma decyzja o nienapychaniu sakiewki operatorom komórkowym. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Mądry tnie koszty, głupi przepłaca. Ameryki w konserwach gazeta.pl nie odkryła.

 • bodo9

  Oceniono 1 raz 1

  "Nie -użytkownicy"
  Zrezygnowali gdy uświadomili sobie ilu jest kretynów w sieci.

 • blacinek

  Oceniono 3 razy 1

  E tam - wzrok im wysiał po prostu. Co do tego że jest więcej laptopów, a mniej uzywane sa mobilnie , a tylko w domu ?
  No bo ciulwa prowadząc auto nie da sie używac laptopa .Laptopy to taka głupia moda po prostu jak smartfony . Telefon w sumie jest do gadania reszta w nim to gadzety i bzdety psu na dupe potrzebne - z powodu Facezbuków ludzie nie umieja rozmawiać ze sobą , rośnie agresja i chamstwo w zwykłym kontakcie
  w necie nie widac kto ma ile lat , czy baba jest gruba jak beka w necie moze sie czuć piękną laską , a starsza babcia marzyć o numerku z np Pudzianem .

 • mr_gm

  Oceniono 5 razy 1

  4% to eksperci-modelarze Macierewicza i nie mogą wejść do internetu, bo zapomnieli, którym guzikiem włącza się komputer.

 • monteki_5

  Oceniono 5 razy 1

  Nie dziwię się, nie wszyscy sa w stanie znieść swiadomosci ile idiotów jest na swiecie po wejsciu do netu, po prostu wracaja do ksiażek, jak Lem.

 • funkenschlag

  0

  Ale jak ktoś ma kablówkę i telefon "bez internetu" to zazwyczaj ten telefon jest VoIP - czyli korzystają z internetu o tym nie wiedząc, przykładów jest dużo więcej.

 • pere_noel

  0

  "Co ciekawe jednak, zaledwie 6% internautów z tabletami korzysta z nich do przeglądania internetu. "

  z rysunku wynika, ze 6% wszystkich internautow korzysta z internetu przez tableta... powinno byc:

  "Co ciekawe jednak, zaledwie 6% internautów korzysta z tabletow do przeglądania internetu. "

 • 1lucy76

  Oceniono 3 razy -1

  posiada laptopa??? Mnie zawsze uczono, że posiada się raczej jakąś posiadłość, willę, pałac od biedy jacht.... Laptop banalnie się ma. I właśnie laptop, a nie laptopa ( chyba, że w domyśle kawałek laptopa )

 • rabbinhood

  Oceniono 13 razy -1

  Gdyby TV robić tanio i zgodnie z oczekiwaniami, to mogłaby być konkurencją dla internetu.
  Pora pomyśleć o zapewnieniu obywatelom darmowego podstawowego dostępu do TV i internetu, tak aby obywatele mieli pojęcie o świecie i kraju, tak aby mogli świadomie podejmować decyzje przy wyborach.
  Jakieś słabe łącze i jeden darmowy programTV, mogłyby mieć znaczenie socjalizująco-wychowawcze.
  Zmuszanie obywateli do opłacania abonamentu dla rozrastającej się branży telewizyjnej, oraz zmuszanie do bankowości internetowej, korzystania z ogłoszeń municypalnych zamieszczanych w internecie, oraz pobierania informacji na wszelki temat z internetu, przy równoczesnym braku zapewnienia darmowego dostępu, powoduje widoczny dysonans.
  Państwo powinno także zapewniać "obsługę" tym którzy rezygnują z korzystania z internetu i telewizji, wszystko jedno czy z powodów światopoglądowych , zdrowotnych, czy kulturowych.

 • rokoko1807

  Oceniono 2 razy -2

  - Potrzebny az tak dlugi i niepotrzebny nikomu artykol ? Oszczednosc energi elektrycznej od 1:3 do 1:6 na korzysc laptopa ......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX