Wiemy jak trudno w to uwierzyć. 464GB w smartfonie!

Saygus, mało znany amerykański producent smartfonów, postanowił stworzyć urządzenie przełomowe. Jak "zmieszczono" w nim 464GB na dane?

V SQUARED to najnowszy model smartfona zaprezentowany przez amerykańskiego Saygusa. Specyfikacja robi wrażenie: aparat o rozdzielczości 21 megapikseli (ze stabilizacją obrazu), drugi aparat o rozdzielczości 13MP, możliwość tworzenia nagrań 4K i 2K, wodoodporność. Do tego system audio 3D Harman/Kardon.

Znacznie ciekawiej wygląda jednak ilość miejsca na dane. Smartfon ma pojemność 64Gb, co specjalnym wyczynem nie jest. Jest wyposażony w aż dwa sloty na karty microSD, które mogą obsługiwać po 200GB. Łącznie daje to użytkownikowi 464GB miejsca na zapisywanie aplikacji, filmów i zdjęć!

Karty droższe od smartfonu

Żaden ze znanych nam smartfonów nie potrafi obsługiwać kart o tak wielkiej pojemności. Niestety nie są one zbyt tanie - w marcu SanDisk zaprezentował karty MicroSD o pojemności 200GB. Kosztują... 399 dolarów za sztukę. Dwie będą kosztować 800 dolarów. V Squared natomiast trafi do sprzedaży tej jesieni za... 650 dolarów.

V SQUAREDFot. Saygus

W produkt firmy Saygus uwierzyła społeczność Indiegogo, serwisu crowdfundingowego. Projekt otrzymał wsparcie w wysokości ponad miliona dolarów, zbieranie środków kończy się za dwa tygodnie. Twórcy V Squared zbiorą zatem pokaźną partię zamówień. Zapisalibyście się w kolejce po taki smartfon? Co o nim sądzicie?

[ za bestmobs.com ]

Więcej o:
Komentarze (4)
Wiemy jak trudno w to uwierzyć. 464GB w smartfonie!
Zaloguj się
 • cometto-pl

  Oceniono 6 razy 6

  "Specyfikacja robi wrażenie" - też mogę napisać taką specyfikację, co za problem?

 • jasko_bartnik

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli w zasadzie nie telefon z 464 GB pamięci, tylko z 64 i dwoma slotami... za te 400 GB trzeba obecnie dopłacić 1400 PLN...

 • adam3407

  0

  Trzeba być niespełna rozumu by poświęcać swoje dane kawałkowi plastiku, który da się złamać dwoma palcami.

 • glowny_pasazer

  Oceniono 4 razy -4

  A na ciul komuś taka pojemność pamięci w smarku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX