LG wycofał ten produkt ze sklepów TYDZIEŃ po premierze

Inteligentne zegarki LG Watch Urbane 2 zostały nagle wycofane ze sprzedaży w USA. Nigdy nie trafią na inne rynki. "Problemy z jakością".

Podobnej sytuacji na rynku urządzeń mobilnych chyba nie było. LG zdecydował o wycofaniu ze sprzedaży inteligentnych zegarków LG Watch Urbane (druga edycja). Urządzenia trafiły na sklepowe półki w USA zaledwie tydzień temu.

Dziennikarzom 9to5google udało się ustalić, że powodem decyzji koreańskiego giganta jest "problem sprzętowy" - nienaprawialna wada zegarków.

LG wydał specjalne oświadczenie w którym informuje, że LG Watch Urbane 2 nie trafią, wbrew wcześniejszym planom, do sprzedaży na inne rynki.

Decyzja producenta budzi spore zdziwienie - nikt bowiem nie wie o jaką wadę produkcyjną chodzi. Nowy model zegarka był nawet uznawany za "elitarny", bo wyposażony w moduł LTE, duży wyświetlacz i szybki procesor Qualcomm Snapdragon 400.

Użytkownicy mogą oddawać zegarki do sklepów - LG w pełni zrefunduje koszt zakupu wynoszący 600 dolarów.

Wciąż nas jednak zastanawia: dlaczego wada została wykryta tak późno?

Więcej o:
Komentarze (9)
LG wycofał ten produkt ze sklepów TYDZIEŃ po premierze
Zaloguj się
 • lanceito

  Oceniono 16 razy 10

  Według mnie przydatną funkcją smartwatcha jest odbieranie telefonów przez Bluetooth. Używam zegarka z wbudowanym telefonem (karta mikro SIM) i rozmawianie przez zegarek jest przydatne w samochodzie czy na budowie/w ogrodzie, kiedy masz zajęte ręce. Poza tym telefon w zegarku to jest gadżet konieczny, gdy chcesz zaimponować 16-latce. Inne zastosowania trochę naciągane.

 • momma-sed

  0

  www . greenbot . com / article / 3004946 / wearables / lg-watch-urbane-2nd-edition-my-first-18-hours-with-lgs-android-wear-watch-phone . html

  Usuńcie spacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX