Nowy iPhone już w marcu? Skąd ten pośpiech?

Na początku marca Apple zaprezentuje kilka nowych produktów. Raczej na pewno zobaczymy Apple Watch 2, być może również czterocalowego iPhone'a. Zaraz zaraz... iPhone w cieniu Apple Watch?

Według portalu 9to5Mac na początku marca przyszłego roku, na oficjalnie zapowiedzianej konferencji, zobaczymy kilka nowych produktów Apple. Niemal pewna jest premiera drugiej wersji inteligentnego zegarka Apple Watch . Urządzenie miałoby trafić do sprzedaży w kwietniu.

Urządzenie miałoby być wyposażone w kamerę do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatora FaceTime. Źródła wewnątrz Apple twierdzą również, że zegarek będzie  wyposażony w znacznie więcej sensorów - między innymi do monitorowania stanu zdrowia czy snu. Być może sprawi to, że nowa wersja zegarka bardziej przypadnie nam do gustu. Pierwsza budziła mieszane uczucia.

iPhone w cieniu zegarka?

Te same źródła twierdzą, że podczas marcowej konferencji zobaczymy iPhone'a 6c - urządzenie, którym Apple po raz drugi miałoby  zaatakować średnią półkę. Smartfon miałby mieć klasyczny czterocalowy ekran oraz procesor Apple A9 - ten sam, który znajdziemy w iPhonie 6S. Pod względem stylistyki 6c miałby nawiązywać do obecnej linii wzornictwa - jeśli więc ktoś liczy na powrót starego iPhone'a rozczaruje się. Analitycy sugerują, że telefon mógłby kosztować od 400 do 500 dolarów, czyli nawet o 250 dolarów mniej od iPhone'a 6S z 16 GB pamięci wewnętrznej.

Decyzja Apple, o ile doniesienia są prawdziwe, jest nieco dziwna. Do tej pory iPhone'y były prezentowane osobno, wydawało się, że są najważniejszym produktem firmy. Jeśli iPhone 6c zostanie zaprezentowany wraz z zegarkiem możemy uznać to za znak czasów. Smartfony nie budzą już takich emocji, nie zapewniają już takich zysków . Apple bardzo zależy na promowaniu swojego zegarka. Przynajmniej do czasu premiery... następcy iPhone'a 6s.

Więcej o:
Komentarze (19)
Nowy iPhone już w marcu? Skąd ten pośpiech?
Zaloguj się
 • karo80.0

  Oceniono 30 razy 26

  "Smartfony nie zapewniają już takich zysków"... Poważnie? "Cenisz dobre dziennikarstwo"...? :))) Uprzejmie proszę o źródło tych rewelacji. Akurat w przypadku Apple to właśnie iPhone zapewnia ok. 70% zysków firmy, bijąc co kwartał kolejne rekordy.

 • guccilittlepiggy

  Oceniono 32 razy 16

  skąd ten pośpiech?
  też słyszeli, że pis rozdaje po pięć stów za dziecko

 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  Oceniono 14 razy 8

  "Źródła wewnątrz Apple twierdzą również, że zegarek będzie wyposażony w znacznie więcej sensorów - między innymi do monitorowania stanu zdrowia czy snu."

  A kiedy akumulator naładować? No chyba żeby spać z ręką przywiązaną do ładowarki.

 • rilwen1

  Oceniono 8 razy 4

  Apple watch to fakap, bo bateria strasznie sie grzeje. Iphone 6s jest ok, choc niektore stare problemy ciagna sie od 3...

 • gienekkoksiak

  0

  Produkty Apple ? Jedynie za darmo, tylko żeby to zaraz sprzedać. Syfiarskie gadżety dla jeleni

 • Goro Kane

  Oceniono 50 razy -8

  Dziwne że jeszcze nie wpadli na pomysł, żeby zamiast sprzedawac ludziom ten syf, to wypożyczac..
  Bateria na stale, brak możliwości rozbudowy pamięci o karte SD..
  hehe, a ludzie jak lemingi brną w to gó....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX