Powietrzny taniec dronów do 5 symfonii Beethovena po prostu zapiera dech

Ten zapierający dech w piersiach pokaz został stworzony przez Intela i jego 100 dronów. Śmiało mogłyby konkurować z fajerwerkami.

Intel chciał w widowiskowy sposób zaprezentować swoje nowe drony. Zgłosił się do Ars Electronica - austriackiego centrum zajmującego się łączenie technologii i sztuki. A przy okazji pobili rekord Guinessa- w powietrzu znalazło się jednocześnie 100 dronów. Całe wydarzenie miało miejsce w listopadzie w niemieckim Flugplatz Ahrenlohe, koło Hamburga. Natomiast wideo z pokazu zostało pokazane po raz pierwszy na zakończonych niedawno targach CES w Las Vegas.

Przygotowania do widowiska zobaczycie tu

Więcej o:
Komentarze (14)
Powietrzny taniec dronów do 5 symfonii Beethovena po prostu zapiera dech
Zaloguj się
 • januszter11

  Oceniono 70 razy 48

  Nic a nic mnie nie zaparło.Natomiast dostałem oczopląsu na wskutek szybko zmieniających się obrazów.Przez większość czasu pokazaliście wszystko tylko nie obiecany w tytule ,, taniec dronów ". Krótko mówiąc żenada.

 • nie.jestem

  Oceniono 29 razy 15

  I gdzie ten zapierający dech film? Była tylko jakaś stroboskopowa animacja z muzyką mechaniczną w tle, a nie żaden taniec do Beethovena. Pomyliliście filmiki?

 • najgorszy_sort_polaka

  Oceniono 33 razy 11

  Jakim trzeba byc matolem
  zeby Beethovena przykryc
  technobelkotem??

 • sqtek

  Oceniono 18 razy 6

  tragiczny filmik. Nie widac tanca dronow, widac ciecia i skladanie filmiku. To wyglada jak zapowiedz co mozna zobaczyc. Kiedy bedzie prawdziwy film?

 • norik

  Oceniono 17 razy 1

  Wspaniałe!!! Chciałbym to zobaczyć będąc tam na miejscu. To co jest przede wszystkim w tym niesamowite to efekty przestrzenny. Nie filmie nie zobaczy się tego.

 • januszter11

  Oceniono 7 razy -1

  Co do pisowni to niestety masz rację.Dziękuję za lekcję.Postaram się to zapamiętać.Co do tańca dronów to ...zmusiłem się do ponownego obejrzenia filmiku.Niestety nadal mnie nie zapiera.

 • bandierarossa

  Oceniono 25 razy -3

  ,,zapierający" ,,miażdzy"
  Zmiażdzone to wy macie łby, wy eierkopf z czerskiej, banda debili z pejsami

 • janek-007

  Oceniono 13 razy -3

  Supper! Congratulations.

 • kassandra87

  Oceniono 7 razy -3

  Aaa, nie wyzerowaliście komentarzy tylko podmieniliście link na głównej do nowej kopii tego wiekopomnego artykułu. Tu pierwotna wersja z poprzednimi komentarzami; wiadomosci.gazeta.USUŃ_TO.pl/wiadomosci/10,114927,19500181,niezwykly-taniec-dronow-pobil-dwa-rekordy-guinessa.html#Czolka3Img

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX