Samsungu, niech Galaxy S8 wygląda właśnie TAK!

Samsung Galaxy S7 jeszcze nie pojawił się na rynku, a tymczasem w sieci znalazł się rewelacyjny koncept modelu Galaxy S8. Samsungu, prosimy, kup ten projekt!

Kirgiski artysta działający pod pseudonimem Steel Drake opublikował w sieci fantastyczny koncept Galaxy S8. Dla porządku przypominamy, że wciąż czekamy na rynkową premierę Galaxy S7. Dlatego propozycje artysty mają jeszcze szanse się urzeczywistnić.

Twórca twierdzi, że podoba mu się kierunek, w którym zmierza Samsung pow względem designu. Jednocześnie zauważa, że flagowy produkt Samsunga można ponieść na wyższy poziom wzornictwa.

Przeczytaj też: Wszystko co wiemy o Galaxy S7

To co rzuca się w oczy najbardziej to większa subtelność bryły. Zastosowanie dwóch rodzajów metalu na górnej i dolnej krawędzi urządzenia sprawia, że telefon wydaje się bardziej subtelny.

Steel Drake

Steel Drake
Fot. Steel Drake

 

 

Autor konceptu nie ograniczył się jedynie do pomysłów na nowy projekt urządzenia. Przewiduje też, że w Samsungu Galaxy S8 powinien znaleźć się projektor oraz nowatorski system ładowania.

Bardzo by nas ucieszyło, gdyby Samsung zdecydował się zakupić prawa do tego projektu. A wam jak się podoba?

Więcej zdjęć prezentujących koncept Galaxy S8 prezentujemy w naszej galerii. Publikacja za pisemną zgodą Autora.

Więcej o:
Komentarze (5)
Samsungu, niech Galaxy S8 wygląda właśnie TAK!
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 3 razy 3

  ...Jak tylko ma się pojawić nowy iPhone, lub Samsung, pojawiają się świetne koncepty. Wspaniały współczynnik "screen-to-body", oscylujący tym razem pewnie w okolicach 85-90%...

  Tymczasem nadchodzi premiera i znów okazuje się, że to jest brzydal, przestrzeń wokół ekranu jest olbrzymia (screen-to-body ratio na poziomie 70% w przypadku Samsunga i 67% w przypadku iPhone, żenujące niczym 8 lat temu normalnie).

  Tak więc koncepty konceptami, póki co nowoczesne z designu telefony robią LG, Sharp i Chińczyki, a miłośnicy iPhona i Samsunga muszą zadowolić się "tylko" najlepszymi bebechami.

 • Sebastian Gnas

  Oceniono 1 raz 1

  Wspólna cecha wszystkich konceptów jest taka - gwarantują nam jak telefon NIE BĘDZIE na pewno wyglądać. Przy okazji połowa jest zwykłym mokrym snem twórcy, oderwanym od rzeczywistości.

 • aibo

  Oceniono 4 razy 0

  a gdzie fizyczny przycisk pod ekranem? to główny powód dla którego wybieram samsunga...

 • Katarzyna Będzka

  Oceniono 1 raz -1

  Sztab specjalistów Samsung pracuje nad ulepszaniem kolejnych flagowców. Na chwilę obecną przedpremierowo można kupić Galaxy S7 oraz S7 edge. Trochę za wcześnie na spekulacje o S8 aczkolwiek technologia zakrzywionego ekranu w modelach edge została zastosowana w telefonach Samsung jako pierwsza. Dzięki niej osiągnięto futurystyczny wygląd urządzenia, dodatkowe miejsce na menu oraz widżety jak również lepiej oddaje głębię oglądanych multimediów. Ambasador marki Samsung

 • sloik68

  Oceniono 13 razy -1

  za trudny do obsługi przez kaczego karła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX