Komentarze (47)
Microsoft: "Nowe procesory będą wspierane tylko przez Windows 10"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Piotr C

  Oceniono 14 razy 0

  A ja mam Maca z 2010 roku. Zmienilem mu HDD na SSD, i zasuwa jak samolot. Pieknie zintegrowany z iPhonem i iPodem, no i oczywiscie Unix. Ciekawe, po co mi ten nowy procesor i Windows 10. Aha, no i wyroslem juz z czasow grania w gry.

 • ksobier

  Oceniono 8 razy -2

  'Ingerencja w BIOS może zakończyć się o wiele poważniejszymi problemami' - żyjecie w świecie co najwyżej Windowsa 98 gdzie trzeba było wymieniać uszkodzone epromy. Aktualizacja BIOS to w tej chwili rutynowy update. HP jest chyba mistrzem wydawania update'ów do BIOS co kilka miesięcy.
  Do tego proponuję iść do sklepu i kupić komputer z Windowsem 7 już dziś. Wciąż narzekacie na Microsoft a olbrzymia większość użytkowników używa Windowsów na codzień. Za wszelką cenę próbujecie udowodnić, że Windows XP jest lepszy, a przede wszystkim BEZPIECZNIEJSZY niż późniejsze windowsy. Idźcie z duchem czasu. Ja mam kilka laptopów i jestem członkiem microsoftowego 'insidera' i jeden z laptopów używa systemów, do których zwykli użytkownicy nie mają bezpośredniego dostępu. Testowane są użyteczność sytemu i przede wszystkim bezpieczeństwo. To że przycisk jest zielony, czy czerwony i czy ma cień to na prawdę najmniejszy problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX