Redakcja serwisu Technologie.gazeta.pl

Redakcja
01.01.2015 16:08
A A A
Technologie.gazeta.pl

Technologie.gazeta.pl (Rys. Gazeta.pl)

Najnowsze, najciekawsze, najważniejsze informacje na temat nowoczesnych technologii, elektroniki użytkowej i nauki.

REDAKCJA

Kamil Mizera - redaktor naczelny

Kamil MizeraFot. E. Mizera

Dziennikarz technologiczny, blogger, felietonista. Od 2010 roku zawodowo pisze o technologiach, aplikacjach i Internecie. Co więcej, lubi to robić. O tempora, o mores!

Twitter - @KamilMizera

Kamil Mizera na G+

 

Joanna Sosnowska - zastępca redaktora naczelnego

Joanna SosnowskaFot. Lukasz Falkowski / Agencja Gazeta

Jest największym malkontentem w całej redakcji - zawsze i na wszystko kręci nosem. Chorobliwie uzależniona od dostępu do Sieci. Jeśli coś nie działa w Technologiach, to pewnie jej wina. Jeśli działa idealnie - to jej zasługa. Nie lubi marnować słów więc nie rozumie do końca, dlaczego redakcja nadała jej przydomek "Rudy Tajfun".

Twitter - @j_sosnowska

Joanna Sosnowska na G+

 

Łukasz Józefowicz - redaktor

Łukasz JózefowiczFot. Gazeta.pl

Filmoznawca, który ma w domu więcej elektroniki niż jego koledzy programiści. Niezmiennie miłośnik sztuki i propagator kultury, choć w wolnym czasie lubi także pisać skrypty i tworzyć aplikacje mobilne. Jest wiecznie zafascynowany rzeczywistością i cieszy się z każdego nowego sprzętu jaki może testować. Ma bardzo entuzjastycznego psa ze schroniska, o którym niestety może gadać godzinami.

Łukasz Józefowicz na G+

 

Daniel Maikowski - redaktor

Daniel Maikowskifot. Rafał Krasa

Entuzjasta nowych technologii i zapalony gracz. Lubi czytać i dobrze zjeść (powyższe zdjęcie jest mocno nieaktualne :) Gra na fortepianie, saksofonie i nerwach pozostałych członków redakcji. Potrafi spać przez 12 godzin i nadal jest zmęczony. Słucha zespołów, które jeszcze nie istnieją.

Twitter - @DanielMaikowski

Daniel Maikowski na G+

 

WSPÓŁPRACOWNICY

Robert Kędzierski

Wciąż wierzy, że wyda kiedyś swój cykl opowiadań. Od zawsze zafascynowany dziennikarstwem i technologiami. Lubi mało popularne marki i wysokie rozdzielczości.

 

Szymon Adamus

Szymon AdamusFot. Szymon Adamus

Urodzony w orwellowskim roku fan gadżetów, który na pytanie o ulubiony obraz, odpowiada bez zastanowienia - Ultra HD! Autor popularnego eksperckiego bloga ObywatelHD.pl o telewizorach i wszystkim, co ma piksele. Spłodził kilka gier w studiu Epic Hamster. Napisał na komórce powieść "Trójka". Przede wszystkim to zwykły nerd, który wcale się tego nie wstydzi.

Twitter - @szmonadamus

Szymon Adamus na G+