Redakcja serwisu Next.gazeta.pl

Redakcja Next.Gazeta.pl

Magdalena Biednik - wydawca biznesowy

magdalena.biednik@agora.pl

Łukasz Kijek - redaktor naczelny

lukasz.kijek@agora.pl

Daniel Maikowski - z-ca redaktora naczelnego, szef działu nowe technologie

daniel.maikowski@agora.pl

---

Mikołaj Fidziński - wydawca, dziennikarz (biznes)

mikolaj.fidzinski@agora.pl

Marcin Kaczmarczyk - dziennikarz (biznes)

marcin.kaczmarczyk@agora.pl

Tomasz Matusik - wydawca, dziennikarz (biznes)

tomasz.matusik@agora.pl

Maria Mazurek - dziennikarz (biznes)

maria.mazurek@agora.pl

Robert Kędzierski - dziennikarz (nowe technologie)

robert.kedzierski@agora.pl

Bartłomiej Pawlak - dziennikarz (nowe technologie)

bartlomiej.pawlak@agora.pl

---

Kontakt do redakcji:

next.redakcja@agora.pl

Adres do korespondencji
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa

Telefony: 
22 555 60 00
22 555 60 01