Samsung tnie ceny okularów 3D

Masz już nowy telewizor 3D, ale chcesz do niego dokupić kolejne pary okularów migawkowych? Samsung właśnie obniżył ich ceny.

Póki co obniżki dotyczą jedynie rynku amerykańskiego, ale można śmiało założyć, że na Starym Kontynencie także zobaczymy okulary migawkowe w nowych, niższych cenach. Przecenione zostały zarówno droższe jak i tańsze modele okularów. Za model SSG-3100GB  Amerykanie nie zapłacą 129,99 dolarów, a jedynie 49,99. Podobnie jest w przypadku droższych modeli. SSG-3300CR wyceniany jest obecnie na 129,99 dolarów (przed obniżką 50 dolarów więcej), a cena SSG-3700CR spadła z 219,99 do 149,99 dolarów. I choć wciąż nie są to tanie urządzenia, to należy się cieszyć z każdego posunięcia tego typu. Tym bardziej, że konkurencja pójdzie zapewne w ślady Samsunga.

Więcej o:
Komentarze (6)
Samsung tnie ceny okularów 3D
Zaloguj się
 • passionati

  0

  Bez sensu wydatek! nia dodatek niszczy wzrok!

 • wookiee.chewbacca

  0

  Przede wszystkim to 3D jest gó... warte.

 • porque

  0

  Samsung w USA daje okulary za darmo, po uprzednim zakupie ich telewizora. TV ktory kupilem mial dolaczony starter set, ktory zawieral 2 pary okularow i trzy filmy 3-D oraz kupon na nastepna darmowa pare okularow.

 • hdtvpolska

  0

  SONY też dopłacało 100 usd/ szt do PS3.
  Obecnie na rynu jest 70 mln tych urządzeń.
  Ryzyko finansowania przez lata się opłaciło.
  Sowicie.

  Ale aktywne 3D to klęska i obecnie technologiczny balast.
  Wyprzedaż stanów magazynowycg trwa.
  SONY/PANAS/SAM.
  Pasywne od LG rules !!!

 • komandor.kenig_i_doktor.rasel

  0

  Nie mam i nie chcę. Ani mieć ani dokupić.
  Po kiego mi telewizor?

 • stefanpajonk

  0

  szczerze to gó... warte te telewizory i okulary. Męczą i niszczą wzrok dużo szybciej niż TV LCD czy w nowszej technologii OLED. Głowa boli i się mieni. Naukowcy już dawno to stwierdzili.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX