Facebook pracuje nad specjalną aplikacją na iPhone'a wyłącznie do publikowania zdjęć?

Najnowsza plotka głosi, że Facebook pracuje nad własnym rozwiązaniem do publikowania zdjęć w Sieci. Miałaby ona konkurować z rozwiązaniami takimi jak popularny Instagram czy Path.

Na Facebooku publikowanych jest ok 6 miliardów zdjęć miesięcznie. Część z nich robiona jest aparatem z telefonu komórkowego. Połączenie tych dwóch faktów prowadzić może do prostego wniosku - Facebook powinien zrobić własną aplikację, poświęconą wyłącznie fotografiom. Wszystko wskazuje na to, że właśnie taka powstaje.

Informację o nowym rozwiązaniu Facebooka opublikował  TechCrunch. Serwis zauważa, że aplikacja wygląda świetnie. Nie wiadomo jednak, kiedy miałaby trafić do App Store. Facebook nie odpowiedział, czy program faktycznie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników serwisu społecznościowego. Poprzestał na tradycyjnym "Nie komentujemy plotek i spekulacji".

Więcej o:
Komentarze (6)
Facebook pracuje nad specjalną aplikacją na iPhone'a wyłącznie do publikowania zdjęć?
Zaloguj się
 • Gość: aaa

  Oceniono 1 raz 1

  mnie jeszcze wczesniej

 • komandor.kenig_i_doktor.rasel

  Oceniono 1 raz 1

  Tekst mnie bardzo nudzi. Np. ten wyżej znudził mnie już w połowie pierwszej linijki, więc nie wiem, o czym to, ale pewnie jest to nudne.

 • dzikowy

  0

  Fenomenalny pomysł! Analfabetyzm funkcjonalny otrzymuje zupełnie nową protezę! Do niedawna zdjęcie było istotne na 4chan, ale też nie bez komentarza. Teraz appleszoni dołączają do czytelników fuckzeitung.

 • srb.srooba

  0

  No tak, niestety większa część społeczeństwa to wtórni analfabeci (wg. badań w Polsce to aż 70% ludności!!) więc trzeba im ułatwić, bo przecież od literek to mózg się przegrzewa i można udaru dostać. Jeszcze tylko logowanie odciskiem palca, aplikacja zamieniająca słowo pisane na mowę i z literkami będzie można się na zawsze pożegnać. Tak samo jak z mózgiem. W końcu po co komu trzycyfrowe IQ?

 • ogrodnik.january

  0

  Nowa wspaniała inicjatywa dla tych, którzy nie mają nic do powiedzenia. O wiele łatwiej cyknąć fotkę niż wydukać parę składnych słów - nie mówiąc już o ich poprawnym napisaniu :)

  Ze statystyk wynika, że iPhone jest najpopularniejszym urządzeniem do słitfoci na świecie, więc Facebook słusznie tutaj szuka sposobu na wzmożenie ruchu w interesie. Analfabeci - do dzieła!

  applefobia.blox.pl

 • tomek.54321

  0

  Facebook musi pracowac nad rozwijaniem sie bo w obecnym stanie jego czasy chwaly zaczynaja powoli przemijac.

  pozdr,
  inny-punktwidzenia.blogspot.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX