Podnóżek-marzenie każdego maniaka komputerów

Szalony naukowiec ze studia Evil Mad Scientist Laboratories (laboratorium szalonego, złego naukowca) opracował specjalny analogowy promień powiększający, dzięki któremu zamierza rozpocząć masową produkcję podnóżków z układów 555.

Niestety promień nie zadziałał więc trzeba wszystko zrobić ręcznie. Na szczęście przy użyciu wiertarki, pędzla i farby. Dodatkowo - wyrzynarka, kilka desek ze sklejki i dobry projekt. Efekty oceńcie sami.

Zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Komentarze (5)
Podnóżek-marzenie każdego maniaka komputerów
Zaloguj się
 • mustafa111

  Oceniono 4 razy 2

  Co to jest "specjalny analogowy promień powiększający" ??? Jeśli "redaktor" ŁC tłumaczył z angielskiego to pewnie jest to "special analog magnifying radius" - ale to bełkot. "Tłumacz" w Google twierdzi, że to "expanding the radius of a specific analog" - brzmi jeszcze głupiej. A w ogóle, to jak to coś przerabia układy 555 na podnóżki? Czy np. opornik można tym przerobić na kolumnę w stylu doryckim?

  Poważnie: czy w Gazecie nikt nie czyta tego co sam publikuje, czy artykuły pisze komputer???

 • macraven

  0

  Piękne maleństwo. Przerzutnik z wieloma możliwościami. Od stabilizacji napięć po wzmacniacze w głośnikach komputerowych.... A podnóżek marzenie faktycznie i właśnie nie dla maniaków komputerowych....

 • maz9

  Oceniono 2 razy 0

  Do czego ten podnóżek wielkości kilku milimetrów.
  Chyba dla krasnala

 • longinus13

  Oceniono 2 razy 0

  To nie dla maniaka komputerów a raczej dla elektronika. Takie obudowy Dil8 to zamierzchłe czasy. Chociaż nadal mnóstwo układów jest w nich produkowanych. Aż łza się w oku kręci - produkt dla prawdziwych hardware -owych twardzieli. Podobnie jak Usenet i grupy dyskusyjne www.usenet.com.pl - produkt z poprzedniej epoki ale ciągle wykorzystywany i dostosowujący się do rzeczywistości.

 • fragles102

  Oceniono 2 razy 0

  Co fragles na tym postawi ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX