Nowy odkurzacz LG powie co go boli

LG postanowił dołączyć się do grona producentów autonomicznych odkurzaczy. Nowy model VR6172LVM to jednak dużo więcej.

Oprócz podstawowych funkcji właściwych większości odkurzaczom, takich jak zasysanie kurzu w wielu postaciach, według informacji producenta, urządzenie charakteryzuje się niezwykle cichą pracą - jego szczytowa głośność nie przekracza ponoć 48dB.

Najważniejsze jednak, że VR6172LVM wyposażony został w specjalny system diagnostyczny, dzięki któremu odkurzacz sam sprawdzi co w nim nie działa jak powinno i poinformuje o tym operatora. Da mu też znać, czy awaria wymaga odwiezienia do serwisu, czy można jej zaradzić w domowym zaciszu.

Odkurzacz już niedługo trafi do sklepów w Azji. Później pewnie też do Europy i USA. Sugerowana cena to około 2000 złotych w przeliczeniu z 1 lipca 2011.

Więcej o:
Komentarze (6)
Nowy odkurzacz LG powie co go boli
Zaloguj się
 • vandersexxx

  Oceniono 1 raz 1

  Mój Boże, przecież to jest tylko odkurzacz!

 • apra_live

  0

  Solidna firma to i odkurzacz solidny, nie dość, ze sprzęt dobrze wyposażony to pięknie się prezentuje na dodatek.

 • fragles102

  0

  To przydatne dla dzisiejszych elektroników co mają sieczkarnie w głowie i czasem to nawet podstawowych czynności jakie w ich zawodzie teraz występują czyli wymianę gotowych płytek hehe

 • dzikowy

  0

  A co, gdy zwali się autodiagnostyka? Pewnie kolejny model będzie mieć zapasowy program diagnostyczny przeprowadzający diagnostykę diagnostyki. Trzecia generacja natomiast będzie miała awaryjny system diagnostyczny sprawdzający zapasowy system diagnostyczny przeprowadzający diagnostykę diagnostyki. Czwarta generacja będzie miała zapasowy awaryjny system diagnostyczny badający awaryjny system diagnostyczny sprawdzający zapasowy system diagnostyczny przeprowadzający diagnostykę diagnostyki.
  A w skrócie: co to za dziwna konstrukcja odkurzacza, skoro w założeniu ma mieć awarie? Ja mam swój odkurzacz (takoż LG) dziesięć lat i ma się świetnie, pomimo zjadanych już różnych różności.

 • jwojnar

  0

  Może będą komunikaty w stylu Windows 95: w "module nieznany wystąpił nieznany błąd". Autor kończył chyba jakąś Wyższą Szkołę Marketingu i Czegośtam w Czymśtam, jeśli podnieca się samodiagnostyką w odkurzaczu.

 • pudel.z.guadelupy

  0

  Pewne jest, że zdiagnozuje ją dopiero 15 minut po wygaśnięciu gwarancji. I NIE PÓŹNIEJ :)))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX