Mamy dwa laptopy o łącznej grubości od 13 do 30 mm - zobacz zdjęcia

Ultrabooki, bo o nich mowa - supercienkie komputery o wydajności normalnych laptopów opanowały portfolio producentów przenośnych komputerów. Mamy dwa z nich - Acer Aspire S3 i Asus Zenbook. Odkryjemy ich tajemnicę.

Już pierwszy rzut oka podpowiedział nam na myśl konieczność porównania obu ultrabooków z MacBookiem Air. Z pozoru bowiem komputery wydają się klonami konstrukcji Apple. Kiedy je jednak zestawić... podobieństwa stają się mniej "identyczne". Ciężko jednak odmówić inspiracji MacBookiem Air. Zresztą spójrzcie sami.

Ekran Acera S3, którego dostaliśmy do testów mierzy 13,3 cala, Zenbook ma natomiast 11,6 cala przekątnej. Nic to jednak nie znaczy. W ofertach obu producentów znaleźć można modele w obu rozmiarach.

Testy obu komputerów już wkrótce.

Więcej o:
Komentarze (9)
Mamy dwa laptopy o łącznej grubości od 13 do 30 mm - zobacz zdjęcia
Zaloguj się
 • arquest

  Oceniono 3 razy 3

  "podobieństwa stają się mniej identyczne"

  Od kiedy podobieństwo w ogóle jest identyczne?

 • zixav

  Oceniono 3 razy 3

  No dobra, a gdzie ten test?

 • kryik

  Oceniono 1 raz 1

  Oczywiście że to są klony... Bo jak by tacy zagorzali fanboye mogli nie zwrócić na to uwagi.

 • odbieracz

  Oceniono 1 raz 1

  To gdzie jest ten test? bo poza paroma zdjęciami i "zabawnym" wstępniakiem to ja tu żadnego testu nie widzę.

 • japkojapkowe

  0

  Miałem okazję korzystać z wszystkich trzech ultrabooków. Wszystkie są OK jeśli chodzi o to co w środku, jednak Acer ma fatalną konstrukcję- tylko przód jest z aluminium, natomiast reszta obudowy jest plastikowa. Dodatkowo przy pisaniu na klawiaturze ekran strasznie się trzęsie. Co do ASUSA i Apple nie mam zastrzeżeń ;)

 • bikeman

  0

  Laptopy opanowały porducentów? Mniej identyczne podobieństwa? To nic, przedstawienie informacji o wielkości wyświetlaczy to jest dopiero majstersztyk!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX