Huawei Honor: 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć przed zakupem

Huawei U8860 Honor to niepozorny czarno-srebrny kafelek przypominający iPhone 4. Kolejna podróbka legendarnego aparatu Apple?
Specyfikacja Huawei Honor Huawei Honor: co powinniście wiedzieć przed zakupem. Huawei U8860 Honor to niepozorny czarno-srebrny kafelek przypominający iPhone 4. Kolejna podróbka legendarnego aparatu Apple? Zgodnie ze specyfikacją podawaną przez producenta Huawei U8860 Honor kryje w sobie procesor Qualcomm MSM8255T Snapdragon o taktowaniu rzędu 1,4 GHz, doposażony w układ graficzny Adreno 205 GPU. To serce telefonu. Wewnątrz znalazło się jednak także miejsce na 512 MB pamięci RAM i 2 GB ROM, 1GB pamięci flash z możliwością rozbudowy o kolejne 32 GB, moduł WiFi/n, GPS z geotaggingiem i 8-magapikselowy aparat fotograficzny z diodową lampą i trybem HDR. Obraz wyświetlany jest za pomocą czterocalowego wyświetlacza TFT o rozdzielczości 480x854 pikseli. Charakterystyka sprzętowa U8860 zapowiada więc dość solidny telefon ze sporymi możliwościami. Czy jednak chiński smartfon wart jest ponad tysiąc złotych i czy rzeczywiście jest tak dobry jak wynika z obietnic producenta? Niestety, Honor nie jest dostępny u żadnego z polskich operatorów. Można go jednak bez problemu kupić w sklepach internetowych. Propozycji co prawda nie jest wiele, ale możliwość nabycia chińskiego telefonu istnieje. Cena zaczyna się od około 1200 złotych, aby w końcu osiągnąć pułap ponad 1300. W serwisach aukcyjnych cena telefonu zaczyna się natomiast już od około 100 złotych, choć za ten sam aparat zapłacić możemy też nawet 400 złotych więcej.

Oto 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć o telefonie Huawei Honor. Wcześniej warto także zapoznać się ze specyfikacją techniczną telefonu .

UWAGA! Poniższy test to nasza subiektywna ocena.

Zgodnie ze specyfikacją podawaną przez producenta Huawei U8860 Honor kryje w sobie procesor Qualcomm MSM8255T Snapdragon o taktowaniu rzędu 1,4 GHz, doposażony w układ graficzny Adreno 205 GPU. To serce telefonu. Wewnątrz znalazło się jednak także miejsce na 512MB pamięci RAM i 2 GB ROM, 1GB pamięci flash z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB, moduł WiFi/n, GPS z geotaggingiem i 8-magapikselowy aparat fotograficzny z diodową lampą i trybem HDR. Obraz wyświetlany jest za pomocą 4 calowego wyświetlacza TFT o rozdzielczości 480x854 pikseli.

Charakterystyka sprzętowa U8860 zapowiada więc dość solidny telefon ze sporymi możliwościami. Czy jednak chiński smartfon wart jest ponad tysiąc złotych i czy rzeczywiście jest tak dobry jak wynika z obietnic producenta? Na te pytania odpowiemy prezentując 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem...

Dostępność

Niestety, Honor nie jest dostępny u żadnego z polskich operatorów. Można go jednak bez problemu kupić w sklepach internetowych. Propozycji co prawda nie jest wiele, ale możliwość nabycia chińskiego telefonu istnieje. Cena zaczyna się od około 1200 złotych, aby w końcu osiągnąć pułap ponad 1300. W serwisach aukcyjnych cena telefonu zaczyna się natomiast już od około 1000 złotych, choć za ten sam aparat zapłacić możemy też nawet 400 złotych więcej.

Zapraszamy do galerii zdjęć telefonu Huawei Honor .

Nokia czy Samsung? A może Apple? Zanim kupisz sprawdź 5 rzeczy, które warto wiedzieć! >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o:
Komentarze (6)
Huawei Honor: 5 rzeczy, które powinniście wiedzieć przed zakupem
Zaloguj się
 • rainlizard

  Oceniono 2 razy 2

  Popieram takie testy, powinniście opisywać telefony które mogą być alternatywą do drożyzny

 • kali005

  Oceniono 2 razy 2

  Pawle, glosniej, wyrazniej!

 • Gość: Migomat

  Oceniono 1 raz 1

  Po pierwsze to seplenisz. Po drugie primo, to nawet nie wiesz jak się wymawia nazwę "Huawei". Po trzecie primo, to jak klikasz na ekran telefonu z prawej, to także go unieś(kciukiem i wskazującym). Przypuszczam, że nawet nie wiesz, na jakiej zasadzie działają te panele. Dalej nie będę się rozpisywał.
  P.s. Trafiłem tutaj całkiem przypadkiem i to mnie utwierdziło w przekonaniu, że wszystko co związane z "gazeta" to ...szkoda gadać. Sepleń dalej.

 • Gość: batlin

  Oceniono 1 raz 1

  "W serwisach aukcyjnych cena telefonu zaczyna się natomiast już od około 100 złotych, choć za ten sam aparat zapłacić możemy też nawet 400 złotych więcej"

  czyli można kupić już za 500PLN? taniutko.

 • Gość: dwstwq

  0

  Recenzja nie jest najgorsza, ale Pawle popracuj nad słownictwem i dykcją.
  Minusy:
  -"Długa bateria" - moment, który przelał czarę goryczy.
  -Ostatnie porównanie telefonów - fatalnie.
  -Powtarzanie za każdym razem pełnej nazwy telefonu, którą z trudem wypowiadałeś.
  plus za Painkillera :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX