Pierwsze wrażenia z testów HTC Radar [AKTUALIZACJA]

Pierwszy telefon z dobrze działającym systemem Windows Phone 7.
Pierwsze wrażenia z testów HTC Radar
Jedno jest pewne - jest piękny. Aluminiowa obudowa unibody (czyli wyrzezana z jednego kawałka aluminium) świetnie leży w ręce, ekran jest jasny a obraz ostry. Jednak to, co najbardziej nas interesuje, to nowy system operacyjny Windows Phone 7.5 Mango. No cóż - właściwie można uznać, że to premiera Windows Phone. Poprzednia jego wersja była właściwie betą i nią powinna pozostać. A więc przyjmijmy, że HTC Radar to pierwszy na świecie telefon z Windows Phone 7.

Testujemy HTC Radar

 

Jedno jest pewne - jest piękny. Aluminiowa obudowa unibody (czyli wyrzezana z jednego kawałka aluminium) świetnie leży w ręce, ekran jest jasny a obraz ostry. Jednak to, co najbardziej nas interesuje, to nowy system operacyjny Windows Phone 7.5 Mango. Działa błyskawicznie, jest i wygodny i przejrzysty. Choć momentami widać, że specjaliści z Microsoftu muszą się podszkolić z tego, co nazywamy "user experience" - bywają momenty, w których spodziewalibyśmy się innej reakcji, niż ta którą nam serwuje urządzenie.

Świetnym pomysłem jest niezależny przycisk aparatu - nie musimy nawet odblokowywać ekranu, by zrobić szybkie zdjęcie. A same zdjęcia - ładne, jasne, czyste.

HTC Radar

No cóż - właściwie można uznać, że to premiera Windows Phone. Poprzednia jego wersja była właściwie betą i nią powinna pozostać. A więc przyjmijmy, że HTC Radar to pierwszy na świecie telefon z Windows Phone 7.

Więcej o:
Komentarze (40)
Pierwsze wrażenia z testów HTC Radar [AKTUALIZACJA]
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 8 razy 2

  HTC z WP7... Gorsza kombinacja nie przychodzi mi do głowy...

 • mythril

  Oceniono 1 raz 1

  Przy okazji warto przeczytać o poważnej luce w bezpieczeństwie telefonów HTC z Androidem:

  android.one.pl/index.php/2011/10/powazna-luka-bezpieczenstwa-w-telefonach-z-htc-sense/

 • Gość: kondux.pl

  0

  Muszę przyznać, że telefon bardzo udany. Solidny i szybki
  Napisałem nawet jego recenzję
  http://kondux.pl/htc-radar/
  Pozdro
  Kondux.pl

 • jadonis

  0

  No dobra same pochwaly,a za ile to niby CUDO ? - Wiecie cos ?-

 • taurustheblack

  0

  HTC Radar jest lepszy od mojego HTC 7 Trophy tylko w tym, że ma kamerkę z przodu i obsługuje szybsze połączenia przez 3G.

  W łączności EDGE i GPRS Radar działa wolniej, nie ma wbudowanego kompasu.

  Opcja udostępniania łącza to tylko kwestia czasu, bo MS musi zaktualizować sterowniki chipsetów w starszych modelach.

  Od wczoraj działam na Mango (telefon z października 2010) i poza wspomnianym tetheringiem nie ma prawdopodobnie żadnej różnicy w działaniu obu tych telefonów...

 • artus

  Oceniono 2 razy 0

  Marny artykuł - chyba przepisany. Żadnych szczegółów, ogólniki i subiektywne spekulacje.

 • angelika_20

  Oceniono 2 razy 0

  Autor wyraźnie nie wie o czym pisze...

 • xaliemorph

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe kiedy odblokują ten system. Bo mnogość aplikacji, i to pożytecznych aplikacji a nie zabawkowych rodem ze srajfona czy androida, na windows mobile jest przytłaczająca. Niestety albo stety dla Microsoftu na Phone7 chodzą tylko aplikacje napisane w w Silverlight. Owszem ułatwia to zdecydowanie unifikację, coś z czym ma problem Android a czy zdecydowanie wygrywa iOS. Problem w tym że Sliverlight;owych aplikacji jak na lekarstwo. To dlaczego by nie korzystać z multum aplikacji które już istnieją? Przecież chodzą na Windows Mobile 6.5 ? Problemem jest tylko złamać system (coś na kształt jailbrake'a w iOS) bo tu i tu pod podszewką kryje się Windows CE. W końcu w nawigacjach samochodowych jest różny sprzęt, różne wersje Windowsa CE (od 4.2 po 6.0) a oprogramowanie nawigacyjne potrafi chodzić na każdej wersji. Myślę że jailbrake dla Windows Phone7 będzie czymś przełomowym. Tak przełomowym że sam Microsoft będzie musiał coś wymyśleć. Tylko trzeba na to poczekać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX