Wideo dnia: do IT in Poland

Jeśli wydaje Ci się, że Polska to tylko piękne krajobrazy i smutni ludzie, to obejrzy ten film.

Może to hurraoptymizm, ale poniższy film pokaże Wam, dlaczego Polska jest interesującym rynkiem dla firm oraz inwestorów z branży IT. Autorem jest Agencja M Promotion, a samo wideo elementem Branżowego Programu Promocji IT/ICT "Do IT with Poland". Więcej o nim przeczytacie na stronie poland-it.pl.

Ma on na celu wypromowanie polskich marek, które będą rozpoznawalne na świecie i kojarzone z krajem pochodzenia. Zasięg terytorialny działań promocyjnych obejmie takie kraje jak: Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, Brazylię, Japonię, Szwecję, Hiszpanię, Norwegię, Niemcy. Nabór uczestników do programu dopiero rusza.

Jednym przedstawionych z projektów jest kostka elektroniczna, o której więcej dowiecie się w jednego z odcinków Polytechniki.

Więcej o:
Komentarze (6)
Wideo dnia: do IT in Poland
Zaloguj się
 • l_koziar

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystko cacy - wideo ładne i w ogóle.... itp. itd.... same superlatywy. Jest jednak jedno "ale": czemu to nie jest po angielsku?!?

 • wentyl77

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo fajny i potrzebny projekt, tylko wygląda jak ekranizacja wierszyka "Samochwała w kącie stała".
  No i jak to jest z tymi inżynierami ? (mamy 'mnóstwo świetnie wykształconych inżynierów' , a z drugiej strony krajowe media ciągle biadolą, że firmy szukają tych młodych zdolnych - wygląda to na lekką schizofrenię, ale może się czepiam...)

 • almat.brom

  Oceniono 2 razy 0

  Poniżej przedstawiam co myślą "inwestorzy zagraniczni", oglądający ten klip:

  1. W jakim oni mówią języku? Coś świszczy i szeleści - pewnie muszę sprawdzić ustawienia audio. Nie, tu wszystko jest ok. Ah, już wiem tam w Polsce jeszcze nie wiedzą, że takie klipy promocyjne robi się ZAWSZE w j. angielskim, jeżeli adresowane są do "odbiorcy globalnego". A może nie nauczyli się jeszcze...

  2. (Po 2 min) - OHG (zieeew), ale nuda. Nie wiem czy znajde w Europie kraj, ktory nie mógłby zaprezentować dokladnie takich samych lub lepszych osiagnięć.

  3. Aha, już wiem, mają jedną firmę w Poznaniu, dwie w Krakowie i jedną w Warszawie. Not bad ;-). (nawiasem mówiąc, czemu nie ma firm IT we Wrocławiu wg autorów tego klipu)

  4. Dlaczego do klipu promocyjnego, prezentującego taką dynamiczną branże użyto melodii żywcem wziętej z jakiej kołysanki?

  KLAPA do potęgi n-tej!!!! Lepiej tego nie pokazujcie bo może to tylko zniechęcić ludzi do polskiego IT! Słabe merytorycznie, długie, nudne, nie trafia w sedno. Nie pokazuje prawdziwej wartości jaką daje zagranicznym partnerow inwestowanie ;lub wspólpraca z firmami IT w Polsce.

  Pozdrawiam

 • drzejms-buond

  0

  przeciętny oglądacz klipów jest w stanie obejrzeć do 3 minut . Troszku przegadane ale ładnie skręcone.
  Niestety film MNIE nie przekonał do niczego co w tym filmie powiedziano ale to nie ja jestem targetem!

 • tmave_pivo

  Oceniono 7 razy -1

  Tiaa - lepsi od Hindusów, a mniej więcej za tę samą cenę. No i bliżej 'z zachodu' na inspekcję czy rozmowy handlowe.

  Lepiej dla zagranicznych firm pracować za granicą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX