;

Google Street View? Zrób to sam!

Twoje Street View.

Twoje Street View. (for. LJ)

Jeśli kiedyś chciałeś zabrać swoich przyjaciół z innego miasta na wirtualną wycieczkę po twojej okolicy lub pokazać im wnętrze twojego mieszkania, to wreszcie możesz. Zrób własny Street View i podziel się nim ze światem.

Jeśli korzystacie z Photo Sphere na urządzeniach z Androidem, to od teraz możecie, za pomocą strony Społeczności Google Maps, połączyć ze sobą wrzucane zdjęcia, by stworzyć własne Street View. Wystarczy, że wejdziecie na swój profil i za pomocą nowego narzędzia połączycie ze sobą wrzucone "sferyczne zdjęcia". Następnie możecie opublikować rezultat do Google Maps i już gotowe - stworzyliście nowe Street View.

 

Tak się robi własne Google Street View. fot. Google

Podczas tworzenia własnego Street View do dyspozycji mamy wszystkie funkcje, jakich używa Google. Nie należy więc co myśleć o tym, jako o prostej wersji dla przeciętnego użytkownika. Teraz już na pewno jesteśmy o krok od skopiowania całego świata do przestrzeni wirtualnej.

Komentarze (17)
Google Street View? Zrób to sam!
Zaloguj się
 • anna_pot

  Oceniono 162 razy 142

  tak właśnie miliard wolontariuszy pracuje dla amerykańskich koncernów facebook/google

 • 2random

  Oceniono 58 razy 54

  Pokaż mi swoje mieszkanie, napisz na fejsie kiedy wyjeżdżasz na wakacje. Najlepiej zrób jeszcze fotkę kluczy. Aha - ubezpiecz to wszystko przed wyjazdem.

 • aktimelek.pl

  Oceniono 43 razy 25

  street view twojej starej

 • firefoxos

  Oceniono 12 razy 8

  Tu chodzi o to, że osoba X nieżycząca sobie szczegółowych zdjęć swojego obejścia nie będzie mogła zrobić nic, jak osoba Y takie zdjęcia zrobi. Google nie tylko więc będzie czerpało korzyści z armii jeleni - zwolni się też od wszelkiej odpowiedzialności!

 • rosaniko

  Oceniono 9 razy 7

  "lub pokazać im wnętrze twojego mieszkania". I dobrze. Potem "molestowana" złoży zeznania na jakiego koloru kanapie było małe conieco i którędy uciekła przez piękny pokój z obrazem (jeleń na rykowisku) na piętrze.

 • tomekeljon

  Oceniono 27 razy 5

  a potem goolge będzie to odsprzedawac użytkownikom poprzez gąszcz reklam specjalnie regionalnie przystosowanych. nie klikniesz w stado banerow to gowno zobaczysz :) nie wchodzę na gogle pod zadnym pozorem.

 • dadelog

  Oceniono 33 razy 5

  W sumie fajny pomysł, za pomocą którego można będzie np. tworzyć interaktywne prezentacje ciekawych miejsc z podróży albo wakacji. Teraz ta usługa powinna zmienić nazwę ze street view na world view...

 • facet4x

  Oceniono 5 razy 3

  Malkontenctwo pierwszego sortu. Co za naród

 • kloceklego

  Oceniono 4 razy 2

  nie ma to jak wmówić ludziom, że robią coś pożytecznego dla siebie samych, a jednocześnie zaciągnąć ich do roboty dla Google za darmo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje