Rzecz o dwojgu, którzy kochają się na golasa... na boisku

Jeśli płakaliście na "Titanicu", "Armageddonie" i "Bravehearcie", to przygotujcie chusteczki. Historia, którą za chwilę przedstawimy, jest zdecydowanie bardziej sugestywna i wzruszająca, niż powyższe filmy. Wyciskacz łez ver. 2.0.0.7.
Scott Russell pochodzi z Australii. Z powołania jest nudystą, który negliżuje się w miejscach publicznych. Jego ulubiony numer to bieganie nago po stadionie podczas sportowych rozgrywek. Scott prowadzi stronę internetową, na której opisuje swoje wyczyny. Mieszka z jamnikiem.

Emma Schroeder z USA również jest nudystką, która uwielbia negliżować się publicznie. Na swój specyficzny sposób uczestniczy też w sportowych rozgrywkach. Prowadzi stronę internetową, na której opisuje swoje wyczyny. Mieszka z jamnikiem.

Strona BelieveInDestiny.com kojarzy ze sobą ludzi, którzy "są sobie przeznaczeni". W ten właśnie sposób, za sprawą tej strony, Australijczyk i Amerykanka spotkali się w sieci. Po jedenastu miesiącach znajomości wirtualnej wiedzieli już, że faktycznie są sobie przeznaczeni. Zobaczcie reportaż o ich pierwszym spotkaniu w realu:Tak, zdajemy sobie sprawę, że historia może być nieprawdziwa. Zdajemy sobie sprawę, że Australijczyk i Amerykanka to nie jest para, która wybrałaby mecz soccera na swoje pierwsze spotkanie. Zdajemy sobie sprawę, że strona BelieveInDestiny.com ma świetną reklamę dzięki tej historii i temu filmowi. Mimo wszystko jakoś miło nam na sercu, że tego typu Love Stories są na wyciągnięcie ręki, są potencjalne, prawdopodobne. Zakochanej parze, realnej, czy wciąż wirtualnej, życzymy dużo szczęścia na stadionach świata. A Wam życzymy podobnej przygody. Pamiętajcie, że Wasz nudysta może czaić się gdzieś zupełnie blisko i pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie.Skomentuj:
Rzecz o dwojgu, którzy kochają się na golasa... na boisku
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX