Czy tak może wyglądać Facebook Phone?

Telefon Facebooka nie został co prawda jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale coraz więcej informacji wskazuje na to, że takie urządzenie w istocie powstaje. Jesteście ciekawi, jak komórka od Marka Zuckerberga i spółki mogłaby wyglądać?

Swoją wizję Facebook Phone'a stworzył zaledwie 16-letni Jay Moon, projektant interfejsów z Nowego Jorku. Na trzech obrazkach zobaczyć możemy menu główne, zakładkę z notyfikacjami oraz wirtualną klawiaturę. Większość funkcji telefonu obraca się, co chyba zrozumiałe, wokół Facebooka, a jego interfejs wygląda bardzo przejrzyście, stylowo i schludnie.

Zanim udacie się do galerii, by dokładnie przyjrzeć się obrazkom, poniżej zamieszczamy alternatywną wizję Facebook Phone. Sean Percival, prezes firmy Wittlebee, wyobraża sobie telefon od Facebooka tak:

fot. Sean Percival


Zabawne? Przerażające? Bliskie rzeczywistości? Oceńcie sami.

[Za: TheNextWeb]

Więcej o:
Komentarze (33)
Czy tak może wyglądać Facebook Phone?
Zaloguj się
 • Gość: nick

  Oceniono 78 razy 72

  Zabawy 16-latka z Photoshopem stają się newsem w mainstreamowych mediach... Dziwny jest ten świat.

 • play100cen

  Oceniono 17 razy 17

  "z notyfikacjami" jezujezu.....

 • meeg900

  Oceniono 30 razy 6

  Nie mam w zwyczaju komentowania wpisów [tzw artykułów], jednak widze że facebook jest wręcz uwielbiany przrz gazetę technologię. Ciągle fb, albo google. Łał

 • praetorian_assassin

  Oceniono 5 razy 5

  "Na trzech obrazkach zobaczyć możemy menu główne, zakładkę z notyfikacjami oraz wirtualną klawiaturę. "

  CO TO K... SĄ NOTYFIKACJE ??!!! CO ZA NIEDORÓB TO PISAŁ ??!!

 • karo80.0

  Oceniono 17 razy 5

  Tekst o niczym. Interfejs 16-latka jest tak samo "stylowy" jak i cały Facebook (kontrolowany przez 28-latka). A co rynek konkretnie sądzi o "fenomenie" Facebooka i jego założycielu to widać po notowaniach akcji tej firmy od debiutu 10 dni temu. Facebook to żenada i obciach, papka dla bezrozumnej masy.

 • mpawlok

  Oceniono 3 razy 3

  To jest prawdziwy, oficjalny telefon facebooka:
  img821.imageshack.us/img821/2253/telefonfacebook.jpg

 • streetfoodpolska

  Oceniono 11 razy 3

  Ciekawe, że na temat facebooka najwięcej do powiedzenia mają jak zwykle ci, którzy nie mają tam konta, szkoda im czasu itp. Przypomina mi to gorliwość neofity - wegetarianina, który dwa miesiące temu przestał jeść mięso po 20 latach i wszystkich mięsożerców nazywa mordercami. Piszą w Technologiach o FB bo, czy tego chcecie czy nie, FB wpływa na codzienne życie - zarówno osób prywatnych, jak i firm. Przyszłości nie zatrzymacie - handel i usługi przenoszą się do sieci bo taki jest kierunek rozwoju. Jak wam szkoda na FB czasu to nie czytajcie takich artykułów, ale zapomniałem: haters gonna hate. FB nie jest idealny, ale tacy ludzie jak wy na pewno nie wymyśla nic lepszego, bo zamiast myśleć siedzą od rana do nocy na forach i hejtują w imię krucjaty antyfejsbukowej. Hejtujcie, świat was nie zauważa, FB czy Google poradzą sobie bez was, pytanie czy wy za kilka lat poradzicie sobie bez portali, do których przeniesie się cała branża handlu i usług. Taka jest przyszłość i nic na to nie poradzicie. Oczywiście zawsze możecie założyć własne firmy i spróbować konkurować z Apple, FB, Googlem... Ale przecież hejtowanie jest łatwiejsze i nic nie kosztuje.

 • xantyp

  Oceniono 6 razy 2

  Ciekawią mnie te wasze problemy i dziwne opory związane z FB, w całej jego rozciągłości. Facet kombinował coś, co rozrosło się na cały świat. Ale zamiast pogratulować mu, jedyne komentarze, jakie się tu czyta, to potoki zawiści, wredoty i kołtuństwa. Po co czytacie to, skoro tak bardzo wam to przeszkadza?!
  Idźcie do swoich komputerków wychwalać imię swego politycznego idola, kochajcie się w moherowych berecikach ze swymi partnerami, całujcie księży po rękach, piszcie peany na cześć wszystkiego, czego wam tutaj brakuje, ale jednego nie róbcie: nie piszcie głupich postów tylko dla samego pisania.
  Albo np. zacznijcie pisać samemu artykuły, o tym co was ciekawi, interesuje, czym się pasjonujecie. Kto wam broni? Gazeta.pl to w końcu gazeta. jeśli artykuły chwycą, może je nawet od was kupią.
  Szalony pomysł? Na pewno, przecież was stać tylko na ociekanie jadem, plucie dookoła, ale żeby samemu się wysilić i wystawić na krytykę? Hołota tchórzy i prowokatorów, ale gdyby was porozstawiać każdego z osobna, kulilibyście tylko ogony, patałachy od siedmiu boleści :)
  Lubię FB, wyselekcjonowałem sobie to, co chcę widzieć, o czym chcę czytać, ukryłem treści znajomych, które mi nie odpowiadają i wszystkim to powiedziałem. I oni to szanują. Bo trzeba się umieć cenić i szanować wzajemnie. A nie tylko pytlować o duperelach. Komórki od FB nie kupię, bo to tylko serwis społecznościowy, ale jeśli jest popyt, to jest i podaż. To są prawa rynku, których nie zmienicie żadnymi utyskiwaniami.

  Szkoda mi was, malkontenci z powołania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX