Sony Xperia Z5 - zdecydowany krok naprzód [PIERWSZE WRAŻENIA]

Rozpoczęliśmy testy Sony Xperii Z5. Zobaczcie jakie są nasze pierwsze wrażenia po dwóch dniach używania.

Testujemy właśnie nowy flagowiec Sony. Xperia Z5 wolna jest od większości wad poprzedników, ma kilka ciekawych nowości i udoskonaleń.

Sony Xperia Z5Fot. Sony

Zresztą sami zobaczcie.

Więcej o:
Komentarze (26)
Sony Xperia Z5 - zdecydowany krok naprzód [PIERWSZE WRAŻENIA]
Zaloguj się
 • dobry.wilk

  Oceniono 76 razy 70

  Całe gazeta.tv już dawno siedzi w adblocku. Nie jestem analfabetą - potrafię czytać. Więc albo mi coś napiszecie, albo nie będzie żadnej interakcji między nami.

 • tom1622

  Oceniono 19 razy 11

  Sony Xperia Z5 na Androidzie za cenę 4.000 zł to jest niestety dowcip dekady. :)

 • kot-80

  Oceniono 18 razy 8

  Te wszystkie smartfony są za duże. Zawsze powinna być wersja typu mini, tak by można ją było swobodnie schować do kieszeni

 • monkeysoundsystem

  Oceniono 11 razy 7

  01:00 - przeciez sony z3 ma tez port magnetyczny do podlaczania ladowarki... serio otwierales te klapke i wsuwales wtyczke przy kazdym ladowaniu?

 • somalii

  Oceniono 6 razy 6

  filmów skłądających się gó...e z reklam nie ogladam - bo i po co /... mam po reklamach ogladac reklamę produktu SONY - Czy WY zwariowaliscie czy macie nas za całkiem guupich ??

 • arwena2010

  Oceniono 4 razy 2

  pisać juz stażyści nie potraficie? I poza tym cenzura- tniecie posty bo wam GW nie w smak.. Obniżacie loty.To nie dziennikarstwo to przedszkolna zabawa w gazetę.
  No ale czego sie spodziewać w sytuacji gdy połowa redakcji siedzi na darmowych stażach

 • jaro221

  Oceniono 7 razy 1

  Codziennie ładować telefon? - ale głupota

 • panndora

  0

  Sony robi świetne telefony, choć służbowo mam srajfona to chętnie przesiadłbym się na xperię. Prywatnie mam tablet Z1 i uważam go za najlepsze urządzenie w swej klasie (choć już niemłode). Nie rozumiem tylko lansowania z uporem maniaka funkcji wodoszczelności, która wydaje mi się że nie generuje żadnej wartości dodanej do sprzętu a przez to sztucznie podnosi cenę i nieco pogarsza wzornictwo. Używam komórki od nie wiem ilu lat i NIGDY nie zdarzyło mi się zmoczyć, utopić czy używać mojego tabletu Z1 w wodzie. To chyba wydumana funkcjonalność.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX