Jeszcze więcej telewizji w telewizorach Samsunga

W samsungowym Smart TV znajdzie się między innymi kanał iplaFILM, który otwiera dostęp do pełnometrażowych filmów w wysokiej jakości. Producent stwierdził, że już w momencie startu w programie znalazło się aż 700 materiałów.

Albert Szybiński, Dyrektor Rozwoju Produktu Redefine powiedział:

Wśród wszystkich użytkowników ipla na telewizorach z funkcjami internetowymi to właśnie Samsung wiedzie prym, a jego klienci generują 38,7% ruchu w tej kategorii produktów. Udział ten rośnie o kilka punktów procentowych z miesiąca na miesiąc.

Obie firmy pierwotnie nawiązały współpracę jeszcze we wrześniu 2010 roku.

Wprowadzenie iplaFILM nie oznacza jednak, że użytkownicy telewizorów Samsunga będą mieli darmowy dostęp do wspomnianych materiałów. Jak głosi informacja wystosowana przez producenta - większość filmów oferowanych jest za około 5 złotych. Płatność można uiścić za pomocą SMSa, przelewu lub karty kredytowej. Wykupiony film jest aktywny przez 24 godziny.

Ipla w Samsungu

Więcej o:
Komentarze (2)
Jeszcze więcej telewizji w telewizorach Samsunga
Zaloguj się
  • filesharing

    0

    Coraz bardziej zastanawiam się czy nie zastąpić telewizora komputerem z dotykowym ekranem. Sprząc to sobie z jakimś NAS-em, który pobiera sobie filmy z netu. Filmy można brać np. z usenetu i grup binarnych: usenet.info.pl - tu jest niezła pigułka dotycząca tego medium. Moim zdaniem świetna rzecz, a filmy HD praktycznie za free. Wystarczy dobre łącze i ...my decydujemy o wszystkim, a nie łykamy jak pelikany całą papkę reklamową serwowaną nam w przerwach miedzy odgrzewanymi kotletami (filmami).

  • leov

    0

    Szkoda, że nie "iplex", bo iplex jest całkiem za darmo(tylko za reklamy). Wielu by wolało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX