Tablica Mendelejewa powiększyła się o cztery pierwiastki

Zdjęcie numer 1 w galerii - Tablica Mendelejewa powiększyła się o cztery pierwiastki

123RF

 • Zdjęcie numer 1 w galerii Tablica Mendelejewa powiększyła się o cztery pierwiastki
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Tablica Mendelejewa powiększyła się o cztery pierwiastki
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Tablica Mendelejewa powiększyła się o cztery pierwiastki
Komentarze (35)
Zaloguj się
 • stuj_halina

  Oceniono 75 razy 39

  czarnoksięskie sztuczki pseudonaukowe, niezgodne z polskimi wartościami narodowymi i wiarą katolicką.
  Schwytanie hostii w locie, nadinterpretacja kolonii bakterii jako tkanki serca jezusowego, cudowne klonowanie świętej krwi JP2 ( in vitro ) oto prawdziwe wyczyny sportowe i naukowe
  ;))))
  Nawet Maria Curie Skłodowska musiała uciec z tej dziczy ażeby cokolwiek osiągnąć, w kraju ojczystym rodacy by jej nie pozwolili na porzucenie tradycyjnych wartości narodowych
  Gdyby nie zabory to byście do dziś nie mieli porządnych wodociągów w warszawie

 • wiceherszt

  Oceniono 33 razy 21

  Też mi coś... Założę się, że jakby dobrze pogrzebać w żywności na sklepowych półkach, to nie takie pierwiastki by odkryto... Uraburium uciekłoby z płaczem.

 • Oceniono 16 razy 14

  Warto dodać, że pierwiastki o liczbach atomowych 114 i 117 tez zostały wykryte prze współpracy polskich naukowców z Instytutu Technologii Elektronowej którzy opracowali i wyprodukowali specjalne detektory promieniowania. Potwierdzenie istnienia pierwiastka 117 zostało uznane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Fizyków za jedno z 10-ciu najbardziej sensacyjnych wydarzeń naukowych roku 2014.

 • Oceniono 5 razy 5

  Warto dodać, że pierwiastki o liczbach atomowych 114 i 117 tez zostały wykryte prze współpracy polskich naukowców z Instytutu Technologii Elektronowej którzy opracowali i wyprodukowali specjalne detektory promieniowania. Potwierdzenie istnienia pierwiastka 117 zostało uznane prze Merykańskie Stowarzyszenie Fizyków za jedno z 10-ciu najbardziej sensacyjnych wydarzeń naukowych roku 2014.

 • Oceniono 6 razy 4

  Wiadomosc ta byla aktualna jakies 5 lat temu. Mam u siebie na biurku tablice mendelejewa z wszystkimi tymi pierwiastkami. Jest jeszcze 114 Flerovium, o ktorym zapomnieliscie. Tak wiec wasze sensacje traca nieco myszka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX