Ranking antywirusów do 150 złotych

Krzysztof Pielesiek
26.10.2011 12:45
A A A
Wirus AnVi

Wirus AnVi (fot. Symantec)

Cyberprzestępca wyczyści twoje konto w banku. Stracisz cenne dane. Ktoś będzie mógł przejrzeć twoją pocztę elektroniczną lub przejąć konto w serwisie społecznościowym. Twój komputer zostanie zamieniony w zombie. To tylko kilka scenariuszy grożących tym, którzy nie zabezpieczą komputera przed wirusami.  

O antywirusach mówi się i pisze regularnie. Mimo to spora część osób nie przywiązuje uwagi do ochraniania swoich komputerów przed niebezpiecznym oprogramowaniem, albo po prostu sięga po pierwsze lepsze rozwiązanie, nie martwiąc się nawet aktualizowaniem bazy wirusów wybranego programu.

Tymczasem efekty takiego zachowania mogą być bardzo nieprzyjemne dla użytkownika komputera. Przypominając o konieczności zainstalowania oprogramowania antywirusowego, przybliżamy programy, które wypadają dobrze w profesjonalnych testach. Powinny one być sensownym wyborem dla osób, które nie chcą przedzierać się przez dziesiątki tabelek, opisów i fachowego słownictwa, a którym zależy na bezpieczeństwie ich komputera. 

Przedstawione programy nie są wymieniane w kolejności od najlepszego do najsłabszego. Jest to zestawienie, w którym zostały krótko opisane. Ostateczny wybór jednego z nich uzależniony jest od osobistych preferencji czytelnika.
Zobacz zdjęcia (10)
Komentarze (45)
Zaloguj się
 • Gość: Nieeeee

  Oceniono 2 razy 2

  To ma być RANKING? Czy szanowny autor tekstu wie, co to słowo oznacza? Czy też może zupełnym przypadkiem znalazł się w redakcji GW (a może jakieś znajomości co?) To NIE jest ranking, tylko bezmyślne i bezsensowne przedstawienie dostępnych na rynku antywirusów i to jeszcze połączone z żałosnym opisem. Skandal! Za co ty chłopie pieniądze bierzesz?

 • ulamusz

  Oceniono 2 razy 2

  no właśńie, NOD to najlepszy antywir od kilku lat, do tego kosztuj ok 120zł, widac eset nie zapłacił więc ich nie wstawili a 3/4 tego rankigu - to firmy wzięte z jakiegoś undergroundowego worka
  pozdrawiam twórce pseudo rankingu

 • gregviii

  Oceniono 1 raz 1

  za wiki:
  Ranking - klasyfikacja w kolejności wartości liczbowych, przyporządkowanych według określonych kryteriów.

  TO GDZIE JEST TEN RANKING!? JAKIE BYŁY KRYTERIA UMIESZCZENIA NA KOLEJNYCH PODSTRONACH!? TESTY?

  gdzie jest nod? avira?
  ja rozumiem, że ten wypełniacz serwera był robiony w ramach wolontariatu? bo w życiu bym nikomu nie zapłacił za takie coś.

 • rozczarowany85

  Oceniono 3 razy 1

  A gdzie w tym rankingu jest firma ESET???
  Czyżby artykuł sponsorowany? Chyba nie, po tekście widać że autor się nie wysilił, powklejać 3 zdania ze strony producenta to każdy potrafi.

 • Gość: esteraa123

  0

  słabe to zestawienie brak bardzo dobrego antywirusa g data, szef nam kupił w firmie, ale na tyle dobrze się sprawdzał, że sobie też kupiłam go do użytku domowego (wcześniej używałam darmowych ale po sporej awarii laptopa stwierdziłam, że pora zainwestować w coś lepszego)

 • Gość: casquette snapback

  0

  Don't connect with others which might be more comfortable to get along with. It's the perfect time which will induce yourself to jimmy oneself upward. \[url=http://www.a77.fr/]casquette snapback[/url] <a href="http://www.a77.fr/" title="casquette snapback">casquette snapback</a>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX