Oto 10 największych hitów YouTube mijającego roku

Tomasz Kutera
20.12.2011 16:47
A A A
Rebecca Black

Rebecca Black

Nadszedł czas podsumowań roku. Jakie były najchętniej oglądane (na świecie) filmiki na YouTube w 2011 roku? Przekonajmy się.
Zobacz zdjęcia (11)
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • Gość: Korcze

  Oceniono 1 raz 1

  FRAJDEJ FRAJDEJ...
  To jest naprawdę najgorsza piosenka świata

 • skeebadoo

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli wg was, droga gazeto, The Lonely Island jest odkryciem tego roku, to jakim cudem połowa mojego liceum przerzucała się linkami do ich teledysków jeszcze bodaj w 2007? Błagam.

 • stachumaria

  Oceniono 1 raz 1

  nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan - i wszystko jasne.

 • kaishaku

  0

  Dlaczego w komentarzu do 4 filmiku słowo rozmawiających jest ujęte w cudzysłów... Przecież to brzmi jak MORMALNA rozmowa dwóch kobiet parodiowana/odtwarzana przez dwa małe "osrusy" :)

 • tourthefrance

  0

  reklama vw trzyma fason. reszta to belkot dla mlodocianych obsrancow

 • northazerate

  0

  FriIt’s Friday, Friday, Gotta get down on Friday - Everybody’s lookin’ forward to the weekend, weekend!

 • kantyczek

  0

  @franklyn777

  Poza Lonely Island (słusznie ktoś zauważył, że to żadne odkrycie) zestawienie nawet trafne. Może i korzystasz z internetu do kupowania na Allegro, ale do orientacji w społeczności sieciowej raczej Ci daleko.

 • bloopsar

  0

  Czemu jak dziecko śpiewa jakiś znany kawałek w miarę poprawnie (poziom szkolnej akademii), to zawsze robi się z tego wielkie halo?

  "Co powiecie na Marię Aragon w przejmujący sposób wykonującą utwór Lady Gagi?"

  Powiemy to samo co na niby 'rewelacyjne' i 'przejmujące' wykonanie 'Paparazzi' przez jakiegoś dzieciaka jakiś czas temu - nuda! Tamten chłopak ledwo radził sobie z oddychaniem w czasie śpiewania, ta dziewczynka śpiewa płasko i niemelodyjnie. Rozumiem, że to co was 'przejmuje', to fakt, że są dziećmi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX