Netflix - platforma VOD w końcu w Polsce

Amerykańska platforma VOD w końcu poszerzyła swoją ofertę na 130 nowych państw - w tym Polskę.

Jeśli jesteście osobami, które do tej pory uzywały VPN-ów i innych metod do łączenia się z Netfliksem - już nie musicie. A jeśli jeszcze nie próbowaliście oferty Netflixa z powodu jego niedostępności w Polsce - teraz macie na to okazję.

NetflixNetflix

Mimo pewnych ograniczeń regionalnych, wynikających m.in. z umów z polskimi stacjami telewizyjnymi (HBO, czy Canal+) na nadawanie niektórych treści (w tym m.in. House of Cards), polska oferta serwisu Netflix to nadal ogromna baza filmów, dokumentów i seriali za stosunkowo niewielką kwotę. Najtańszy abonament umożliwiający dostęp do całej biblioteki Netflixa to bowiem jedyne 7,99 Euro (ok. 35zł).
Za 9,99 Euro uzyskamy dostęp do produkcji w jakości HD i możliwości jednoczesnego oglądania na dwóch różnych urządzeniach (możemy w ten sposób podzielić się swoim kontem np. z osobą z naszej rodziny).
Najdroższa wersja to koszt 11,99 Euro i umożliwia oglądania produkcji w jakości Ultra HD (o ile dany film czy serial posiada taką jakość), a także możliwość oglądania na 4 różnych urządzeniach.
Co więcej - jeśli zdecydujecie się zarejestrować nowe konto, to pierwszy miesiąc użytkowania jest za darmo.

> Pobierz Netflix dla urządzeń mobilnych: Android, iOS, Windows Phone <

Oferta NetflixaNetflix

Netflix powoli wprowadza polskie wersje językowe do swojej biblioteki, więc rejestrując się teraz niestety nie wszystkie pozycje będzie można obejrzeć w polskiej wersji językowej (napisy lub dubbing). Obecnie przeważa jednak oferta dostępna w oryginalnej wersji językowej. Jeśli nie jest to dla Was problemem możecie już teraz rejestrować się do serwisu w tym miejscu. Zapewne wprowadzenie polskich wersji językowych nieco Netflixowi zajmie, lecz mamy nadzieję, że zrobi to sprawnie i szybko.

Sprawdź także:
- Mobilna wersja aplikacji Netflix dla Androida, iOS i Windows Phone
- Poradnik: jak założyć konto w Neflixie?
- Jak uzyskać dostęp do Neflixa na 30 dni za darmo?
- Jak oglądać filmy i seriale w Netflixie po polsku?
- Jak zmienić jakość filmów w Neflixie?
- Lista filmów i seriali dostępnych w Netflixie po polsku
- Netflix: ceny, jakość, rodzaje abonamentu

Więcej o: