Mało miejsca na kino domowe? Soundbar to dobra alternatywa!

Red.
21.02.2018 14:13
Soundbar - alternatywa dla kina domowego

Soundbar - alternatywa dla kina domowego (Fot. Shutterstock)

Soundbary to coraz popularniejszy sprzęt RTV. Jeśli nie mamy wystarczająco dużo miejsca na kino domowe, ale i tak chcemy cieszyć się krystalicznym, przestrzennym dźwiękiem - powinniśmy wziąć pod uwagę najnowsze urządzenia topowych producentów.

Soundbar LG SH3B

Budżetowy sprzęt - w niskiej cenie dostajemy naprawdę niezłą jakość dźwięku 2.1. Sounbar jest wyposażony w procesor dźwięku Auto Sound Engine, który optymalizuje brzmienie przy każdym poziomie głośności, utrzymując prawidłowe poziomy poszczególnych częstotliwości. Co to oznacza w praktyce? Otrzymujemy prawidłowy i zrównoważony dźwięk przy każdej głośności.

Soundbar Focal Dimension Bar

To model, który zdobył tytuł najlepszego Europejskiego Soundbara Kina Domowego. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu jest to sprzęt, o którego żywotność nie powinniśmy się martwić - głośnik będzie dobrze brzmiał również za kilka lat. Doskonała jakość dźwięku czyni z tego urządzenia naprawdę dobrą alternatywę dla kosztownego (i pod względem ceny i instalacji) kina domowego.

Soundbar Samsung HW-K651

Sprzęt Samsunga to - jak możemy się spodziewać - świetna jakość wykonania i niebanalny design (to chyba najładniejszy soundbar z prezentowanych w tym materiale). Jest wyposażony w sześć wbudowanych głośników, dzięki czemu wszystkie wydobywające dźwięki są naprawdę czyste i wyraźne. Darmowa aplikacja umożliwi nam połączenie urządzenia z Tidalem czy Spotify.

Soundbar LG SJ5

Wizualny strzał w dziesiątkę! Sprzęt LG nie tylko prezentuje się świetnie, ale również brzmi doskonale. Bezprzewodowy subwoofer oraz możliwość sterowania pilotem ad oż ośmiu producentów to główne atuty tego modelu! No i cena - jeśli nie chcemy wydać fortuny na soundbara, koniecznie powinniśmy wziąć pod uwagę LG SJ5.

Soundbar JBL BAR 5.1

Amerykański producent dostarcza nie tylko rewelacyjne głośniki bezprzewodowe. Jeśli szukamy naprawdę dobrego soundbara i jesteśmy w stanie przeznaczyć na niego kilka tysięcy, poważnie powinniśmy rozważyć ten model. JBL BAR 5.1 jest zaprogramowany tak, aby zdalnie współdziałać z telewizorem i sterować wszystkim za pomocą pilota do telewizora.

Soundbar Bose Soundtouch 300

Jak czytamy na oficjalnej stronie Bose - to najlepszy soundbar tego producenta. Amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji głośników, a Soundtouch 300 to jedno z ich szczytowych osiągnięć. Niezależne testy dowiodły, że ten model gwarantuje jedne z najlepszych basów, jakość i przestrzeń dźwiękową spośród wszystkich jednoczęściowych głośników w tym rozmiarze.

Polecamy również inne soundbary i kina domowe.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje