Rowery elektryczne, na które warto zwrócić uwagę

PN
06.03.2018 12:35
Rowery elektryczne, na które warto zwrócić uwagę

Rowery elektryczne, na które warto zwrócić uwagę (Fot. Shutterstock)

Oto najnowsza rowerowa moda - samo pedałowanie już nie wystarcza. Coraz więcej firm produkuje jednoślady z silnikiem elektrycznym, wspomagającym wysiłek cyklisty.

Rowery elektryczne, skonstruowane przy użyciu nowoczesnych technologii i produkowane masowo, znane są na świecie od kilkunastu lat, a ostatnio pojawiają się też u nas. Stają się coraz bardziej popularne i modne.

O tym, że rowery elektryczne mają prawie same zalety, przekonują badania przeprowadzone w Anglii. Wykazały one, że właściciele takich gadżetów korzystają z nich kilkakrotnie częściej niż cykliści ze swoich zwykłych rowerów. Bo tak jest łatwiej i wygodniej.

Na jakie modele rowerów elektryczny warto zwrócić uwagę?

Najlepsze rowery elektryczne na rynku

Rower elektryczny Impuls Scala
Rower ten został wymyślony i zaprojektowany w Polsce. Solidna konstrukcja wyposażona jest we wszystko, co potrzebne do jazdy po mieście - błotniki, bagażnik, oświetlenie, a nawet nóżkę boczną oraz oczywiście pokładowy komputer informujący o prędkości, przebiegu czy zużyciu baterii.

Rower elektryczny EcoBike Livingo
To model przystosowany nie tylko do jazdy po mieście, ale również poza nim. Za pomocą wyświetlacza LCD możemy wybrać jeden z sześciu trybów wspomagania, sprawdzać przejechane kilometry i konfigurować do indywidualnych wymagań. Podstawowe wyposażenie obejmuje bardzo praktyczny bagażnik.

Rower elektryczny Go Electric Burza 26
Jak twierdzi producent, ten model to dobre połączenie jakości i ceny. Charakteryzuje się grubymi, odpowiednio profilowanymi oponami oraz dokręconymi teleskopami (m.in. przy siodełku), zapewniającymi amortyzację nawet na najbardziej wyboistym terenie.

Rower elektryczny Haibike XDURO Cross 4.0
Jednostka napędowa Bosch Performance CX wznosi segment rowerów elektrycznych na wyższy, wręcz sportowy poziom osiągów - górskie szlaki nie powinny stanowić dla ciebie problemu. Atutem modelu jest nowoczesny wyświetlacz Bosch Intuvia podający multum niezbędnych informacji tj. średnia prędkość, łączny pokonany dystans czy wydajność silnika elektrycznego.

Rower elektryczny Winora Radius Tour
To świetny rower do miasta! Pięknie wygląda, a przy tym jest kompaktowy, dzięki czemu wciśniesz się wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Do tego wyposażony jest w jednostkę napędową od Yamahy, gwarantującą odpowiednie osiągi.

Rower elektryczny Kross Trans Hybrid 5.0
Dzięki zastosowanym w tym modelu specjalnym tarczom hamulcowym, rower gwarantuje dużą siłę hamowania i dobrą modulację nawet w najcięższych warunkach pogodowych, a ich żywotność jest znacznie dłuższa niż tradycyjnych hamulców. Zastosowana technologia "smooth welding" - czyli precyzyjna technika wygładzania spawu - podnosi estetykę konstrukcji bez negatywnego wpływu na jej wytrzymałość. 

Koniecznie sprawdź również inne modele rowerów elektrycznych.

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje