Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?

Zdjęcie numer 1 w galerii - Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
Uzależnienie od hazardu można leczyć
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 5 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 6 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 7 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 8 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
 • Zdjęcie numer 9 w galerii Bet365 ucieka z Polski przed prawem uchwalonym przez PiS. Siedem firm podzieli rynek wart 5 mld zł?
Komentarze (109)
Zaloguj się
 • fatamat

  Oceniono 25 razy 17

  fatalna decyzja PISu, mówię to jako ich wyborca, jeżeli ktoś myśli, że gracze z BET365 przejdą do STS, czy FORTUNY, to są w błędzie. To są dwa inne światy, inne podejście do klienta, nieporównywalne oferty i warianty gry. Miał być model duński, a wyszła dupa za przeproszeniem.....stracicie kolejnyc wyborców.

 • toja20

  Oceniono 12 razy 10

  Jak to dobrze mieszkać w Szwecji i mieć wyebane na to co PiS robi. Otwieram sobie nowe konto na Bet365 na szwedzki adres, a te buraki niech spadają na drzewo.

 • fatamat

  Oceniono 7 razy 7

  GOWIN KŁAMAŁEŚ!

  REGULACJA USTAWY W DANII

  Jak powszechnie wiadomo ustawodawstwo w kraju Hamleta zakłada podatek na poziomie 20% od przychodu brutto (GGR – Gross Gambling Revenue, suma środków wpłaconych przez uczestników gier pomniejszona o wypłaty wygranych). Jednocześnie zezwala na zawieranie umów sponsoringowych pomiędzy licencjonowanymi operatorami a duńskimi ligami i drużynami sportowymi. Aspekty prawne związane ze sponsorowaniem sportu zapisano także w Ustawie o emitowaniu programów radiowych i telewizyjnych

  Gdzie jest ten model duński ??? :)

 • Bleeding Red

  Oceniono 16 razy 6

  Pis to banda patałachów. Jeśli sądzą, że gracze będą grać w sts-ach to są w błędzie. Taka gra jest nieopłacalna dla graczy, wygrywa tylko bukmacher. Kiedyś spadniecie z tronu pisowskie gamonie i wasi sukienkowi mocodawcy razem z wami.

 • komentarzdramatyczny

  Oceniono 18 razy 6

  Że chcą uszczelnić rynek wszystko fajnie ale mogliby to zrobić w inny sposób. Ominięcie blokad nie będzie jakimś specjalnym problemem natomiast nie prościej by było zmienić ustawę, zmniejszyć podatek i otworzyć rynek?
  Kolejny rząd, który nie potrafi sobie poradzić z tak prostą sprawą jak ustawa hazardowa.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 10 razy 4

  "Rząd chce w ten sposób zlikwidować szarą strefę, która wedle rachunku przedstawicieli branży kontroluje 90 proc. naszego rynku."

  90% z 5 mld = 4.5 mld właśnie poszło się j... bo PIS jest niereformowalny i głupszy, niż jakakolwiek ustawa przewiduje.
  Nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci od 100 zeta 12 zeta by w ogóle móc rozpocząć grę.
  To mniej więcej tak jakby być zmuszonym do zapłacenia 12% podatku za samo wejście do sklepu.
  Trzeba mieć IQ na poziomie rozwielitki by pójść na taki układ.

 • fatamat

  Oceniono 4 razy 4

  Miałem nadzieję, że po niedojdach z PO, ktoś będzie potrafił uregulować tą kwestię w korzystny sposób dla wszystkich, ale pomyliłem się.
  Jak można nie nauczyć się niczeo po błędach poprzedników, ale ktoś jest głupkie i faktycznie się na tym nie zna, alebo ktoś bierze za to olbrzymie pieniądze....

 • intransigent

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe co na to Miro i Zbychu.

 • dziodzioslaw

  Oceniono 3 razy 3

  W tym kraju (też nie lubię tego sformułowania) wszystko musi być postawione na głowie. Po co napisać ustawę, żeby wszyscy byli zadowoleni? Nieee, napiszemy ustawę, żeby nikt nie był zadowolony: gracze, bukmacherzy polscy i zagraniczni, no i nasz ukochany tzw. Skarb Państwa. Jeśli komuś, czyli polskim bukmacherom - sprawcom tej bzdury - wydaje się, że przejdzie do nich te 5 mld to są w grubym błędzie. A wystarczyłoby obciążenia podatkowe ustawić na sensownym poziomie...
  PS. Mam wrażenie, że Pan Kędzierski pisze te notatki, ale nie ma pojęcia o co w tym chodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje