Wielkie starcie czterech różnych flagowców. Galaxy S8, iPhone 8, Huawei P20 czy Xperia XZ2?

Zdjęcie numer 3 w galerii - Wielkie starcie czterech różnych flagowców. Galaxy S8, iPhone 8, Huawei P20 czy Xperia XZ2?

Fot. Redakcja/Bluboo/Samsung

Jeden z tych smartfonów to Galaxy S8, drugi to tani chiński klon
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Wielkie starcie czterech różnych flagowców. Galaxy S8, iPhone 8, Huawei P20 czy Xperia XZ2?
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Wielkie starcie czterech różnych flagowców. Galaxy S8, iPhone 8, Huawei P20 czy Xperia XZ2?
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Wielkie starcie czterech różnych flagowców. Galaxy S8, iPhone 8, Huawei P20 czy Xperia XZ2?
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Wielkie starcie czterech różnych flagowców. Galaxy S8, iPhone 8, Huawei P20 czy Xperia XZ2?
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • bardzoupierdliwy

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe po co w iPhonie przejściówka? Słuchawki można podłączyć bezpośrednio, a przejściówka w komplecie. Przynajmniej w 7 plus jest.

 • atos38

  0

  Dobry smartfon POWINIEN być:
  1. PONIŻEJ 5 cali. 5” to JUŻ JEST za duże i nie poręczne do noszenia, a i tak jest za małe do czytania. (6” też za małe. Wiem, miałem.) 6” to już smartfon … stacjonarny. Komputerem to nie jest i nie będzie. Komputer i tak potrzebujesz. Ostatnio producenci robią wszystkie powyżej 5”. To ładnie wygląda ale TYLKO jak to leży na stole. Ani to komputer, ani telefon. To patelnia.

  2. REALNY 2x sim + microSD, tak jak to robili wcześniej kilkanaście lat, a nie jakieś fikołki hybrydowe ! Przecież to co robią obecnie jest gorsze od tego co robili wcześniej. A powinno być dokładnie odwrotnie !
  Teraz niby robią 2-sim tylko TAK NAPRAWDĘ to wcale go NIE MA.

  3. Boki mają być W KANT, a nie półokrągłe, gładkie i śliskie.
  Na tych bokach mogłaby być także drobna tzw. faktura poprawiająca chwyt, a nie gładkie (chwyt nie pewny) jak robią obecnie wszyscy. To Jak się Czujesz trzymając to w dłoni JEST ważne. To jest Twój Komfort i TO SIĘ CZUJE.
  Robią półokrągłe ponieważ jakiś czas temu Apple tak zrobiło (to miała być taka innowacja/ rewelacja), a reszta jak zwykle bezmyślnie naśladuje. Tymczasem to wcale nie jest dobre. To jest złe!
  4. Bateria ma być Wymienialna przez UŻYTKOWNIKA tak jak TO BYŁO PRZEZ OSTATNICH 20 LAT! Dopóki producenci się nie zcwanili aby jeszcze bardziej ludzi UZALEŻNIĆ i od siebie.
  Każdy jeden tel. kom. służby mogą namierzyć fizycznie. I to momentalnie. To SĄ podstawowe działania operacyjne gdy jest jakaś sprawa.
  Bateria jest na stałe po to aby ludzie … nie mogli jej wyjąć. Teraz nawet po wyłączeniu przyciskiem w urządzeniu aktywny jest moduł dzięki któremu JEST ono do FIZYCZNEGO NAMIERZENIA. To dlatego uniemożliwiają wyjęcie baterii. Takie są porozumienia producentów ze służbami/rządem. Microsoft też ma takie porozumienia (Windows 10).
  Ten świat się zmienia. Zauważ jak zmienił się internet choćby w ciągu ostaniach kilku lat. Coraz większa cenzura, Cenzura, CENZURA …
  W każdym kraju, a w USA szczególnie wykorzystują GłupioFony do SZPIEGOWANIA. (nie wszystkich i nie cały czas. Tylko jak jest potrzeba). To jest pewne. Znam ich.
  Oprócz tego producent chce na tym wyjść dobrze marketingowo/ handlowo i zarobić dodatkowo.
  POZBAWIONO właścicieli urządzania możliwości wyłączania Szpiega, ŁATWEJ, TANIEJ i BEZPROBLEMOWEJ wymiany akumulatorów (teraz tylko Najwyżej w autoryzowanym serwisie) i tylko na baterię droższą, firmową. Na tańszy zamiennik nie wymienisz. Producenci chcą nas klientów Zmusić i wykorzystać dla swojego zysku.

  5. Brak 3,5mm gniazdka Jacka Dyskwalifikuje KAŻDY smartfon.
  NIE kupujcie tego!

  Jeśli nie ma powyższych 5 spraw to NIE kupię żadnego. Nie ma w ogóle o czym rozmawiać.

  6. Kamera max 7-8 Mpix. (I to zanadto). Mocniejsza jest nie potrzebna Tobie. Tak, Tobie.
  Potrzebna kamerka do prostych pamiątek i możliwość zrobienia foto do internetu. Im mocniejsza kamera/ matryca tym wyższa za nią cena. Na pewno.
  Im mocniejsza matryca tym więcej zbierze danych. Im więcej danych tym większy plik wynikowy. Do sieci Potrzebne są pliki ale MAŁE !
  Skończy się na tym, że zapłacisz dużo za mocną kamerę TYLKO PO TO aby na końcu SIEDZIEĆ i ZMNIEJSZAĆ zdjęcia, bo strony www i serwisy internetowe dużych nie przyjmują i samemu chcąc zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, bo dużo dużych plików potrafi zajmować dużo-set MB, a nawet GB.
  Oprócz tego zaawansowane =drogie aparaty mają dużo bajerów, a prawie zawsze i tak kończy się na ustawieniu na „auto” i TAK ZOSTAJE. Bo do prostych pamiątek i to zanadto. Potrzebna jest naprawdę PROSTA i NIE droga kamera.
  Mówiąc krótko wysoko zaawansowana, skomplikowana i droga kamera w smartfonie jest dobra dla producentów/ sprzedawców ale nie dla przeciętnego człowieka.
  Piszę o fotografii amatorskiej dla przeciętnego człowieka, nie profesjonalnej.

  Miło by było:
  7. "Oczko" na pasek, zawieszkę.
  Dawniej KAŻDY aparat foto miał ...

 • 162tony

  0

  Prawda jest taka że choćby do środka napchali nie wiem jakich procesorów, ile ramu i pamięci - to z wyświetlaczem IPS - taki telefon nie powinien być wart więcej niż 800-1000zł. Jeśli ktoś kupuje drożej IPSa to jest głupi.

  To tak jakby kupić super limuzynę ale wycieraczki przedniej szyby by były na korbelkę jak 100 lat temu.

 • wasabi1084

  0

  Oczywiście Xiaomi MIMIX2S. Niemal wszystko najlepsze, łącznie z aparatem który ma niesamowity wynik w DxOMark bijąc iPhona. A do tego ta cena.

 • waldek44844

  Oceniono 2 razy 0

  To tylko okradanie ludzi !!!!!!!!

 • wookiee.chewbacca

  0

  Odpowiedź na pytanie brzmi -- mój dotychczasowy telefon sprzed 2 lat, który jest nadal super.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX