Komentarze (167)
Pomysły, które wprowadza rząd PiS przetestowali jako pierwsi. Oto kilka faktów na temat gospodarki Węgier, które trzeba poznać
Zaloguj się
 • zbycho52

  Oceniono 92 razy 58

  Orban przejmowal Wegry w momencie,gdy te szly w kierunku bankructwa,a PiS przejal rzady w momencie,gdy kraj caly czas sie rozwijal i dopiero za jego rzadow kraj przestaje sie rozwijac i z calym tym rozdawnictwem idzie malymi krokami do bankructwa.

 • intransigent

  Oceniono 42 razy 28

  "Kryzys po 2007 roku mocno odbił się na gospodarce Węgier"

  To rządy socjalistów rozwaliły węgierską gospodarkę, a nie kryzys.
  "Spadek poparcia do partii nastąpił na jesień 2006, gdy węgierskie radio publiczne wyemitowało fragmenty nagrań, w których można usłyszeć jak urzędujący premier Węgier z MSZP Ferenc Gyurcsány w wulgarny sposób przyznaje się, że jego rząd kłamał przez dwa lata, tylko po to, aby wygrać wybory i zdobyć władzę w kraju"

 • biker7

  Oceniono 22 razy 20

  "Ceną była m.in. redukcja rent i emerytur, obniżka płac, wprowadzenie podatku od nieruchomości." w Polsce wprowadzono to dawno oprócz redukcji emerytur sytemowych

 • kertog123

  Oceniono 10 razy 8

  10% społeczeństwa pracuje za grosze przy robotach publicznych - tak to wygląda na węgrzech

 • jo1952

  Oceniono 10 razy 8

  Nie widzę informacji ilu Węgrów wyemigrowało za pracą.A procentowo było ich tak wielu jak Polaków.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 7 razy 7

  OD ZERA ZACZYNALIŚMY W 1989 ROKU! ILE RAZY TO QŹWA RAZY MAMY POWTARZAĆ? PO TO BY ZADOWOLIĆ CYMBOŁA KACZYŃSKIEGO, KTÓRY Z RESZTĄ DZISIEJSZYCH LUMPÓW RZĄDZĄCYCH ZOSTALI WYPIEPRZENI NA ZBITE MORDY Z RZĄDU OLSZEWSKIEGO Z NIM WŁĄCZNIE? RAZ NA ZAWSZE UCISZYĆ TO DZIADOSTWO I BĘDZIE NORMALNIE!

 • kruk6666

  Oceniono 9 razy 7

  Kto przejeżdżał przez Węgry to widział jaki tam "dobrobyt", bieda i nędza.

 • jesiotr99

  Oceniono 7 razy 7

  ech ludzie, szkoda tłumaczyć nawet, najlepiej pojechać i zobaczyć to cudo gospodarcze. A jak wrócicie do Polski to wam szczęka opadnie skąd tyle tu nowych domów i skąd tyle samochodów na drogach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX