Komentarze (40)
Kolejne 11 urządzeń, które może zastąpić twój stary, niepotrzebny smartfon
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sthoss

  0

  z pewnoscia moze zastapic redaktorow gazety. Wciagnij artykul z jakies dupnej strony w necie, przetlumacz go google translatorem i wklej na strone gazeta jako swiezy new ze swiata.
  Artykuly moga byc na chybil trafil, zestaw stron sie ustali.
  Wuala! pol czerskiej do zwolnienia! Jakis stary szajsung obleci.

 • uthark

  0

  Stary czyli mający ile lat? Używam smartfon, mający 6 lat.

 • bartekgryko

  Oceniono 1 raz -1

  "Kilka miesięcy temu opublikowaliśmy listę urządzeń, które może zastąpić smartfon" - jeżeli chodzi o urządzenia to raczej mogą niż może... Ktoś tam w redakcji samodzielnie zdał maturę z języka polskiego ?

 • lukask73

  Oceniono 3 razy -3

  Zepsuje ci się stary smartfon (w dzisiejszych czasach to bardzo prawdopodobne) o za jednym zamachem tracisz: telewizor, stację pogody, kontroler gier/VR, tamagotchi (czym innym jak nie grą jest tamagotchi?), ramkę na zdjęcia, portfel, pendrive z zawartością, włącznik światła, domofon, projektor i jeszcze notes oraz notatki.

  Stażyści Agory, dostający wypłatę w postaci możliwości używania nowego smartfona, nie czują, że normalny człowiek woli wydać w sklepie parę złotych i mieć prawdziwą stację pogody, a nie tracić czas na wybór dobrej aplikacji, która nie zabija reklamami, nie podsłuchuje rozmów i korespondencji i która nie ma własnego wyświetlacza, co jest o tyle ważne, że stażysta proponuje wykorzystywać smartfon jako telewizor.

  Stażyście polecam znany film o Mactini.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX